Як виростити овес на дачній ділянці новачкові?

як виростити овес на дачній ділянці новачкові?

Вам знадобиться
 • Зерно
 • Банку
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Овес є одним з найбільш корисних злаків. Таким його робить ідеальне співвідношення різних поживних речовин і велика кількість вітамінів. За допомогою вівса можна вивести з організму токсини та інші шкідливі речовини, позбавити внутрішні органи від негативного впливу. Він сприяє кращому перетравленню іншої їжі і схудненню. Дізнавшись про корисні властивості цього злаку, багато хто цікавиться, як виростити овес на своїй дачній ділянці.

 • . 2

  Для початку потрібно відібрати необхідну кількість зерен вівса і ретельно промити їх водою, після чого злити всю воду. Після такої процедури треба покласти промиті зерна в банку і залити великою кількістю чистої холодної води. Рівень води повинен перевищувати рівень зерен приблизно на десять сантиметрів. У такому вигляді вони повинні пролежати від восьми до дванадцяти годин. Через цей час, потрібно злити всю воду без залишку і подивитися, як виглядає овес. Дуже важливо, щоб на ньому не залишилося ні краплі вологи. Також, потрібно заздалегідь приготувати кришку для цієї банки, попередньо просвердливши в ній отвори в 5 мм. Далі, потрібно закрити банку цією кришкою і протримати так кілька діб, поки зерна не проросте. Вже у такому вигляді можна буде використовувати овес як добриво.

 • . 3

  Отвори в банку потрібні для того, щоб усередину потрапляло повітря, і зерна могли отримувати свіже повітря. Поки зерна проростають у банку потрібно кожну добу промивати їх чистою водою. Вкрай важливо, кожен раз стежити за тим, щоб перед закриттям кришкою не залишалося вологи.

 • . 4

  Пророщувати зерна потрібно при температурі приблизно 22 градуси. Попадання світла при цьому не обов’язково, головне не допускати перегріву. В іншому випадку, може з’явитися цвіль. Зробити все це так само просто, як посіяти овес на дачі без попередньої підготовки, однак такі маніпуляції значно збільшать схожість злаку. Враховуючи, що зрощують це рослина виключно заради врожаю, варто постаратися і докласти максимум зусиль, щоб домогтися найкращого результату. Проростки у банку потрібно перемішувати і распушают, щоб не було ущільнення, а також вільно циркулював повітря. Перед тим, як посадити овес в землю на дачі, потрібно почекати, поки довжина паростків досягне п’яти міліметрів. Це займе близько трьох діб. Відібравши із загального числа зерна, які не проросли або зіпсувалися, можна починати висаджування в грунт і чекати врожаю, не забуваючи поливати рослину і доглядати за ним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :