Як виростити перець з насіння: факти і помилки

як виростити перець з насіння : факти і омани

Вам знадобиться
 • Горошок
 • Насіння
Інструкція
 • . 1

  Найкращим продуктом вважається тільки той, який вирощений на грядці чи на городі. Часто те, що купується в супермаркетах, складається з консервантів, всіляких домішок і добавок, а екологічно чистий продукт можна виростити самостійно.

 • . 2

  Існує думка, що перець можна виростити тільки зі спеціальних насіння, які пройшли конкретну обробку. Звичайно ж, подібні насіння мають більше сили, але виростити перець можна і за допомогою звичайних насіння. Перед тим як дізнатися, як росте чорний перець горошком, слід визначитися з тим, де конкретно буде рости урожай. Якщо перець садиться для грядки, то попередньо потрібно зробити грунт і проростити насіння. Посадка в горщику має трохи іншу технологію.

 • . 3

  Для того щоб знати як виростити перець з насіння, потрібно знати, що великим сортам, слід приділяти тару, діаметром не менше 20 — 25 см. Перець дуже легко росте і легко переносить період фітофторозу. Але, незважаючи на це, виникають проблеми з пересадкою при пікіровці, тому що коріння рослини дуже чутливі.

 • . 4

  Важливо знати, як порізати перець правильно, щоб не пошкодити структуру насіння. Для цього слід акуратно зрізати голову, прорізати перець уздовж, зняти насіння і просушити. Чим суші насіння, тим краще вони виростуть. Отримані насіння слід викласти на вату або марлю, попередньо просочених розчином марганцівки і теплої води. Після того, як насіння досить разбухнут, їх необхідно помістити в оброблену землю, яка складається з суміші перегною, почво — грунту, піску і землі-все в рівних пропорціях.

 • . 5

  Перед тим, як виростити перець на балконі, варто обшпарити горщики окропом, тільки потім насипати грунт і занурювати в них насіння. Перець — багаторічна рослина, тому урожай з подібною посадки можна збирати протягом декількох років. Для цього потрібно лише оновлювати грунт кожен сезон, додаючи спеціальні добавки і добриво. Поливати посів слід помірно, стежачи за тим, щоб грунт не була сухою або занадто вологим.

 • . 6

  Урожай з власного городу або балкона може порадувати кожну господиню, яка знає не тільки як приготувати свіжий перець, але і як готувати заморожені перці, і дарувати його смак своїм стравам протягом усього року. Але важливо також знати, що плоди протягом кількох років можуть давати тільки місцеві сорти перцю. Зарубіжні насіння, які продаються в імпортних магазинах, ростуть без пікіровки і тільки один сезон.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :