Як виростити петунію з насіння?

як виростити петунію з насіння ?

Вам знадобиться
 • Насіння петунії
 • Готова грунтосуміш
 • Маленькі горщики
 • Підживлення
Інструкція
 • . 1

  Петунія, безсумнівно, є гордістю будь-якого садівника. Адже виростити ці прекрасні однорічні квіти — справа непроста і досить клопітка. Вони швидко розвиваються і радують своїм прекрасним видом майже до перших заморозків, але для цього доведеться чимало попрацювати, щоб виростити розсаду з насіння.

 • . 2

  Починати займатися насінням слід ще в березні, щоб до червня вже була можливість висадити маленькі кущики у відкритий грунт. Перед тим як посадити петунію, необхідно подбати про насіння, вибравши з них самі міцні і здорові. Їх треба акуратно посадити в підготовлений грунт, використовуючи небудь гострий предмет, наприклад зубочистку. Після чого їх не варто присипати землею, т. к. вони настільки крихкі, що не зможуть пробитися навіть крізь кілька міліметрів землі.

 • . 3

  Далі посадженим насінню необхідно забезпечити так званий парниковий ефект. Не багато садівники рекомендують закривати їх склом, т. к. вважають, що під ним насіння не «дихають». Краще в цьому випадку скористатися поліетиленовою плівкою або якимось НЕ тканим матеріалом. Існує також думка, що насіння можна просто укрити невеликими шматочками туалетного паперу, яка, висихаючи після обприскування, буде також створювати парниковий ефект.

 • . 4

  Так як виростити петунію з насіння досить складно, краще скористатися порадами досвідчених садівників, а вони рекомендують забезпечити майбутньої розсаді певний температурний режим. Просто поставити шухлядки або горщики з посадженими насінням на підвіконня з сонячної сторони недостатньо. Їм потрібна постійна температура 19 — 24 градуси, тому краще використовувати спеціальну лампу для квітів.

 • . 5

  Поливати насіння не треба, тому що вони можуть піти глибше в землю разом з водою. Їх слід обприскувати або звичайною водою кімнатної температури, або водою з додаванням розчину марганцівки. При дотриманні всіх умов і точному проходженні інструкції перші сходи можна буде побачити вже через тиждень і вони стануть найкращою нагородою садівникові за його важку працю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :