Як виростити півонії на дачі красиво?

як виростити півонії на дачі красиво?

Вам знадобиться
 • Місце в саду
 • Садовий інвентар
Інструкція
 • . 1

  Півонії — дуже гарні декоративні рослини. Серед темно-зеленого листя розквітають великі квіти різних кольорів. Білі, рожеві, бордові — вони дуже прикрашають сад. Батьківщиною півоній вважається Китай. У цій країні використовуються не тільки як декоративні квіти, але і як лікарські рослини. Багато людей хочуть, щоб їхні подвір’я прикрашали ці рослини, але не всі знають, як виростити півонії на дачі.

 • . 2

  Півонії люблять сонячне світло, тому не варто садити їх в таких місцях, де вони можуть бути затінені. Безпосередньо поруч з будинком або парканом їх садити теж не слід. Краще всього вибрати місце для квітів на відкритому просторі, щоб їм не заважали більш високі рослини. Садівникові необхідно знати, як правильно садити півонії. Кращий час для посадки — серпень — вересень, чим раніше, тим краще. Старий кущ поділяють, готують до посадки і висаджують в підготовлений грунт.

 • . 3

  Щоб квіти добре прижилися, яма для них повинна бути глибиною 60 см. Це потрібно для подальшого розвитку кореневої системи. На дно ями насипають добриво, потім грунт. Садять рослину і ущільнюють грунт руками, добре поливають і засипають землю, що залишилася. Садівники також бажають знати, як правильно посадити півонія деревовидна. Така рослина ще більше здатне прикрасити ділянку.

 • . 4

  каскадний півонія це великий кущ 1, 5 — 2 м, з прекрасними квітами до 20 см в діаметрі. Цвіте він недовго, всього 12 — 14 днів, але це не применшує його достоїнств. Під час цвітіння він випускає тонкий і ніжний аромат. При посадці слід враховувати, що йому потрібно багато простору і світла. Саджанці найкраще купувати в спеціальних магазинах. При покупці уважно оглядати пагони і коріння. Принцип посадки такий же, як і для трав’янистої.

 • . 5

  Квітникар посадив деревоподібна півонія. Як виростити його тепер? Рослина по виду велике і потужне, але обходитися з ним треба обережно, так як воно досить крихке. Взагалі ж догляд за півоніями зводиться до прополки грунту під ним, поливу в посушливий час. крім цього потрібно підв’язувати до опори занадто великі і важкі гілки. Деякі радять спорудити навколо рослини своєрідну рамку-опору. Її можна зробити елементом дизайну.

 • . 6

  При посадці в яму для рослини вноситься органічне добриво. Це дасть пиону можливість прекрасно рости рік або два без підживлення. Як удобрювати півонії потім? До третього року життя кущі півоній розростаються і дають багато квітів. У цей час необхідно удобрити їх мінеральними добривами, поєднуючи з хорошим поливом. Також хороший результат дасть полив гноївкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :