Як виростити півонії в саду: факти і помилки

як виростити півонії в саду : факти і омани

Вам знадобиться
 • Насіння півоній
 • Родюча земля
 • Своєчасний полив
 • Правильна зрізка квітів
Інструкція
 • . 1

  Півонії — дуже красиві квіти, які часто вирощуються в садах. Однак, цей процес не такий вже й простий, як здається на перший погляд. Адже якщо допустити помилку, то в результаті, півонії просто не будуть цвісти.

 • . 2

  Вибір місця. Найголовнішим фактором для того, щоб квіти зацвіли, є вибір місця. Багато хто не знає, як виростити півонії в саду, тому садять їх в неправильних місцях. Але важливо пам’ятати, що квіти будуть цвісти тільки в тому випадку, якщо вони не будуть перебувати в тіні або в зоні, де присутні коріння дерев, а також чагарників.

 • . 3

  Глибина посадки. Глибина посадки дуже важлива для квітів, і вона не повинна бути занадто низькою, або, навпаки, занадто глибокою. Тому, що якщо не знати, як правильно садити півонії навесні, і допустити при цьому помилку, то вони можуть просто-напросто не зацвісти і загинути. Однак, якщо вчасно зрозуміти, що глибина не відповідає нормі, то при глибокій посадці, можна викопати рослину і пересадити його, за низької — додати трохи землі.

 • . 4

  Недостатнє харчування. Кожен, хто вирішує посадити в своєму саду квіти повинен знати, як розводити півонії, адже їм потрібно забезпечити родючу землю. Тому, іноді доцільніше буде викопати кущі, щоб наповнити ямку поживно грунтом, ніж надіятися на те, що квіти все одно зможуть зацвісти.

 • . 5

  Полив. Важливо правильно поливати квіти, як правило, вони повинні отримувати рясну вологу. Адже якщо рідини буде недостатньо, особливо в періоди формування бутонів, то піони НЕ зацвітуть. І якщо хочеться, не допускати таких результатів, то потрібно розуміти, як доглядати за деревовидним півонією.

 • . 6

  Срезка кольорів. Багато зрізають квіти з кущів неправильно, і потім дивуються, чому з кожним разом все менше півоній зацвітає, і чому рослина починає слабшати. Насправді потрібно пам’ятати про одне правило, чим сильніше зрізаються стебла, тим більше шкоди наноситься квітам. Тому, необхідно залишати хоча б половину стебла при зрізі, найкраще, щоб залишалося по два листочка від кожної квітки. Адже погано буде, якщо рослина захворіє, так, як приготувати настоянку піона просто не вийде.

 • . 7

  При вирощуванні півоній, не слід сподіватися на удачу, або на їх приживлюваність до всіх умов. Необхідно чітко дотримуватися інструкції з вибору місця їх посадки, з поливу, з харчування, за глибиною посадці, і, зрозуміло, по зрізку квітів. Адже тільки в такому випадку можна буде добитися бажаного результату, тобто домогтися того, що півонії зацвітуть.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :