Як виростити ромашки на дачній ділянці?

як виростити ромашки на дачній ділянці?

Вам знадобиться
 • Зростання
 • Догляд
 • Використання
Інструкція
 • . 1

  Ромашка садові-одне з найулюбленіших рослин всіх садівників. Вона невибаглива до умов, а вже як вона своїм цвітінням прикрашає сад, то це просто чудо. Особливим обожнюванням ромашка користується у початківців садівників-аматорів. Вона підкуповує не тільки своєю красою, але невимогливістю і відносною простотою у догляді. Одне з головних питань, як росте ромашка. Цвіте вона з червня до серпня, але у зв’язку з широким розмаїттям сортів, можна знайти й таку, яка починає цвісти вже наприкінці травня. Для цих квітів краще вибрати відкрите, світле місце для посадки. Ромашка — вологолюбна рослина, але не варто її — земля повинна бути надмірно заливати, земля повинна бути в міру вологою, потрібно стежити, щоб не виникло замокання.

 • . 2

  Найчастіше у садівників не виникає питань щодо того, як виростити ромашки. Всі умови прості у виконанні, тому ромашка — багаторічна, морозостійка і обільноцветущая рослина, яке ідеально підходить, як для досвідчених садівників, так і для новачків. Також, не потрібно забувати, що рослина потребує постійної прополюванні, проріджуванні і розпушуванні грунту. Вирощування ромашки можливе як з насіння, так і розсадою. Як посадити ромашки, якщо немає достатнього досвіду в садівництві? Звичайно, для початку краще вибрати перший спосіб. Так як, він досить простий. Сходи насіння дають швидко. Не потрібно забувати про те, що молоде рослина потрібно підгодовувати. Повністю збалансовану підгодівлю можна купити в магазині. Також, корисно буде підсипати деревну золу ( 3 — 4 ст. Ложки на 1 кв. М.), але це тільки після цвітіння.

 • . 3

  Виведено багато різних сортів ромашки і вибір сорту залежить від того, як використовувати ромашку. Сорти «Мей Квін» і «Срібні ложки» дуже декоративні і прикрасять будь-яку ділянку. Ромашка садові чудова декоративна рослина, яка прикрасить будь-яку клумбу. І ще цей сорт досить довго стоїть у вазі. Всім відома ромашка аптечна або Matricaria chamomilla. Вона прославилася завдяки своїм лікувальним властивостям, які широко використовуються як в медицині, так і в косметології. Якщо знати, як доглядати за ромашкою, то звичайно, можна без труднощів виростити будь-який сорт. Головне, це намагання, дотримання рекомендацій і, обов’язково любов. Потрібно докласти зовсім небагато зусиль, щоб потім, в результаті отримати чудове, квітуча рослина, яке своєю красою буде зачаровувати, і зачаровувати оточуючих. А ще ромашка — це символ краси, доброти, чистоти і тепла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :