Як виростити розсаду огірків на вікні?

як виростити розсаду огірків на вікні?

Вам знадобиться
 • Ящики для розсади
 • Грунтова суміш
 • Розчин марганцівки
 • Насіння огірків зимових сортів
 • Блюдце, марля і вода
 • Люминисцентная лампа, плівка
 • Шпалера, парник
 • Ватна паличка для запилення
Інструкція
 • . 1

  Щоб виростити життєздатну розсаду огірків, необхідно вибрати правильний підвіконня — на південній стороні, без протягів. Висаджувати огірки можна в різноманітні ємності — ящики для розсади, вазони. Головною умовою будуть отвори в дні ємностей, щоб забезпечувати своєчасний дренаж. Крім того в спеціалізованому судовому магазині можна придбати оптимальну грунтову суміш, яка відповідатиме всім потребам огірків. У ящики для розсади грунт насипають, не доходячи кілька сантиметрів до краю. Перед тим, як виростити розсаду огірків необхідно полити грядку розчином марганцівки для знезараження.

 • . 2

  У тому випадку якщо насіння огірків (потрібно вибирати сорти, що ростуть в умовах нестачі світла) виявилися необробленими, їх потрібно пророщувати. Насіння викладають з пачки на плоске блюдце, дно якого покривають вологою марлею. Поверх насіння також поміщається мокра марля. Допускати висихання марлі можна ні в якому разі. Якщо всі рекомендації виконані вірно — вже через суки можна побачити, що насіння проклюнулися і готові до висадки в землю відразу після пророщування. З пофарбованими, обробленими насінням все простіше — їх досить просто посадити в землю сухими. Після того, як вирішилася проблема — як замочувати насіння огірків, можна приступити до їх посадки.

 • . 3

  Висаджування насіння огірків має відбуватися з особливими запобіжними заходами, їм необхідно дбайливе поводження. Закладаються насіння неглибоко і після посадку їх накривають плівкою, відправляючи в тепле місце, де температура не нижче 25 градусів. Знімати плівку можна після того, як з’являться перші сходи, які свідчитимуть про те, що ящики з розсадою варто поставити в більш прохолодне місце під люмінесцентну лампу. Правильний догляд за паростками починається відразу і тоді знання як сіяти огірки, змінюється інструкціями по догляду за ними вже на підвіконні.

 • . 4

  Після того, як огірки зміцніють і у розсади з’являться перші справжні листочки, їх пікірують по окремих горщиках. У наслідку вирощування можна продовжити на балконі або підвіконні, організувавши для рослин опору у вигляді мотузки, прикріпленої до верхньої частини рами, за якими вони зможуть підніматися на гору. Але якщо виникне така необхідність — розсаду можна помістити і на вулицю в парникові умови. Найпростіші парники складаються з дуг, покритих плівкою. Можна привести не мало порад — як зробити парник для огірків, але в зимовий період важливо отримати урожай саме від тих рослин, які мешкають на підвіконня.

 • . 5

  Не можна залишити квітучі рослини без запилення. Його забезпечення в квартирі лягати на плечі самого садівника, якому належить попрацювати «бджолою» переносячи пилок з великих чоловічих квіток, на жіночі, що відрізняються зав’яззю маленьких огірочків. Якщо всі рекомендації з вирощування огірків у квартирі на підвіконні або балконі дотримуються неухильно, проводиться підгодівля, полив і розпушування, то після 10 днів по закінченню запилення з’являться перші молоді огірки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :