Як виростити розсаду перцю без пікіровки?

як виростити розсаду перцю без пікіровки?

Вам знадобиться
 • Перець
 • Ділянка землі
Інструкція
 • . 1

  Болгарський перець не тільки дуже красивий і смачний овоч, але він також багатий дуже багатьма корисними речовинами. Але, на жаль, імпортний продукт у супермаркетах дуже дорого коштує. Ну, а якщо чекати появи на ринку свої улюблений овоч, вирощений на місцевих городах, то чому б не спробувати вирощувати болгарський перець самостійно. Починати процес вирощування потрібно з саджанців. Тому розповім, як виростити розсаду перцю.

 • . 2

  Зараз на ринку є дуже велика пропозиція насіння різних сортів болгарського перцю, адаптованого до вирощування в місцевих кліматичних умовах. Але гартувати розсаду перцю все одно потрібно, щоб вони звикли не тільки до палючому сонцю, а й до прохолодним ночами. Тому виставляти на вулицю ящики з рослинами потрібно буде, приблизно, за 1 місяць до того, як їх пересадять у відкритий грунт. Ну, а тепер про те, як садити перець.

 • . 3

  Висівати насіння, куплені в спеціалізованому магазині, потрібно в кінці лютого. Грунт для посадки найкраще також придбати в магазині. Це може бути мікропарнік «Жива земля», який завоював довіру багатьох городників. Висівають насіння в скриньках на глибину не більше 1, 5 см, а відстань між сусідніми рослинами повинна бути не менше 3-х см. Поливати насіння необхідно не більше 1 — го разу на тиждень. І ось десь наприкінці травня — початку червня прекрасна розсада перцю готова до «переїзду» в город. І тут потрібно знати, як посадити болгарський перець.

 • . 4

  Для цього скопайте грядку для його посадки. Потім за кількістю рослин зробіть поглиблення в грунті, щоб у них повністю поміщався весь корінь, і ретельно пролийте їх водою. Опустіть строго вертикально в ямку рослину і залийте його водою повторно. Все, тепер залишається тільки чекати появи бажаних плодів. Але доглядати за рослинами не кидайте. Їх потрібно буде поливати і підв’язувати, щоб рослини не поламалися під вагою плодів і листя. Тепер можна поговорити і про приготування болгарського перцю. Ось, наприклад, як запекти перець у духовці.

 • . 5

  Це потрібно для того, щоб легко зняти шкірку перцю для його використання в салатах, супах і т. д. Вимитий і висушений перець потрібно укласти на деко, покрите фольгою, і злегка змастіть перець будь-яким рослинним маслом. Запекти, перевертаючи перець щипцями через кожні 5 — 6 хвилин, потрібно з усіх боків. Температура духовки повинна бути 175 ° С. Потім, витягнені перці потрібно пропарити під фольгою до охолодження. Однак перець можна використовувати не тільки сирим або запеченим, але і вареним. Ось, наприклад, як варити перець, щоб його можна було в подальшому нафарширувати. Спочатку у дуже добре промитого перцю потрібно зрізати плодоніжки і видалити все насіння. Опускати перці потрібно в киплячу, підсолену воду, де вони будуть варитися не більше 5 — 7-ми хвилин, а інакше вони можуть просто розваритися. Після цього перці, вийняті з окропу, потрібно остудити. Так що, нічого складного в самостійному вирощуванні болгарського перцю немає. Просто потрібно докласти трохи праці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :