Як виростити тую з насіння і живців?

як виростити тую з насіння і живців?

Вам знадобиться
 • Насіння туї
 • Живці туї
 • Контейнери для розсади
Інструкція
 • . 1

  Туя — дуже невибаглива рослина, але разом з тим дуже красиве, з пірамідальною кроною. Листя бувають різні: темно-зелені, сріблясто-строкаті і навіть золотаві. Як виростити тую з насіння, якщо надворі, наприклад, осінь? Насіння туї можна без проблем садити під зиму. Але тільки після стратифікації — приміщення насіння у вологу прохолодну середу до наклевиванія. Навесні можна посадити насіння в контейнер для розсади, але земля повинна бути подібна садової. Насіння замочують перед посадкою. Те, як посадити петунію з насіння в чому схоже з посадками туї. Адже петунію садять в контейнер для пророщування насіння.

 • . 2

  Хоча, туя легко розмножується і живцями, які заготовляють в липні-серпні. Саджати їх слід неглибоко. Перед посадкою слід замочити живці туї на кілька годин у воді. Багато любителів хвойних порід, задаються питанням як виростити сосну з насіння. Мало хто в курсі, що звичайна сосна росте дуже легко і швидко. Це одне із самих невибагливих дерев. Туя, все ж, наскільки вимогливим, хоча допускає для висадки грунт з глинисто-дернової землі з додаванням піску. Взяти насіння сосни можна з шишок, які слід зібрати восени або ранньою весною.

 • . 3

  Як прискорити проростання насіння для отримання розсади або при висадці в грунт? Для цього існує кілька способів, але головний — це забезпечити тепло. Можна покласти контейнер з посадженими насінням поряд з батареєю — тепло сприятиме швидкому зростанню, необхідно тільки не забувати вчасно поливати, так як земля буде пересихати швидше. Додатково для поливу можна використовувати пульверизатор з теплою водичкою. При висадці в грунт потрібно накривати посіви поліетиленовою плівкою, щоб створювався ефект парника. З даними рекомендаціями стає набагато простіше то, як виростити пеларгонію з насіння та інші перераховані вище рослини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :