Як виростити волоський горіх на садовій ділянці?

як виростити волоський горіх на садовій ділянці?

Вам знадобиться
 • Саджанці волоського горіха або його насіння
 • Груба тканина
 • Земля з перегноєм
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Вирощування грецького горіха займає чимало сил і часу, але сам процес посадки цього дерева досить простий. Для початку, потрібно придбати насіння або саджанці грецького горіха. Не варто сподіватися, що посадити його вдасться за допомогою звичайних горіхів, куплених на ринку або зібраних з іншого дерева. Звичайно, такий варіант посадки можливий, але часто шанси на те, що він освоїться в землі і зійде, незначні, і в такому випадку, час буде витрачено даремно.

 • . 2

  Розглядаючи, як правильно посадити волоський горіх, варто особливу увагу звернути на простір, де він буде надалі зростати. Адже цьому дереву необхідно багато місця, щоб його розкидисту крону згодом не довелося обрізати. Крім того, даний простір не повинно перебувати в тіні, так як волоському горіху необхідно хороше освітлення.

 • . 3

  Говорячи про те, як посадити волоський горіх, варто відзначити, що в першу чергу, придбане насіння, потрібно закопати на глибині не менше 10 см. Потім полити і накрити грубою тканиною, щоб уберегти їх від звірів. Якщо ж справа стосується саджанців, то тут доведеться копати яму глибиною не менше півметра. Потім опустити саджанець і засипати землею з перегноєм. Садити кожне дерево потрібно на відстані 10 метрів і більше, один від одного.

 • . 4

  Розглядаючи, як виростити волоський горіх, слід зазначити, що тут існує кілька основних правил. Відзначити варто, що вперше 5 років волоський горіх необхідно часто поливати, а взимку утеплювати грунт навколо нього за допомогою мішковини. Після цього часу, коріння дерева підуть у глибину, і йому вже будуть не страшні морози. Втім, відхід за даними деревом особливо нічим не відрізняється від будь-якого іншого рослини.

 • . 5

  Що стосується того, як цвіте волоський горіх, важливим моментом є те, що він випускає і жіночі, і чоловічі квіти з різницею в 5 — 10 днів, і тому має можливість самозапилюватися. Це ще одна причина, чому потрібно садити дане дерево на великій відстані один від одного. З приводу морозів не варто переживати, так як цвітіння відбувається з кінця травня і до середини липня.

 • . 6

  Розглядаючи, як збирати горіхи, необхідно пам’ятати, що робити це можна у вересні, до цього часу вони дозріють. Але не рекомендується зривати плоди з дерева, адже деякі з них можуть бути ще в процесі дозрівання та їм знадобиться ще кілька днів. Подібне може відбуватися через морози, але вони не мають значного впливу на дерево і чисельність плодів. Неозброєним оком видно дозрілі плоди, вони частково або повністю очищені від шкірки. Найкраще збирати вже опалі волоські горіхи, тим самим спростити собі цей процес. Вдалого врожаю!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :