Як виростити хризантеми з насіння?

як виростити хризантеми з насіння ?

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Пульверизатор
 • Серветки
Інструкція
 • . 1

  Вирощувати рослини — чудове заняття. Воно затягує і надихає людину на нові звершення. Деякі люди тільки й живуть тим, що вирощують рослини. Він заробляють цим на життя, а також серйозно роблять своє життя різноманітніше і свіжою. Що ж може бути прекрасніше цього чудесного справи? Вирощувати рослини, це, звичайно, добре, але більшість людей купують уже взросшіе паростки, які потім саджають у землю і вони вже міцненько піднімаються і відмінно ростуть. Але ці паростки звідкись адже з’являються? Досвідчені садівники садять рослини насінням, але вони вимагають набагато більшого догляду, ніж вже взросшіе паростки. Як же їх правильно вирощувати?

 • . 2

  Хризантеми прекрасні рослини, і багато людей то й справа задаються питанням: «Як виростити хризантеми з насіння?». На щастя, це рослина невибаглива, тому з його вирощування не буде особливих проблем. Насіння хризантем можна висаджувати відразу в грунт. Садити їх треба на 0. 5 — 1 см глибиною і обприскувати кожен день з пульверизатора.

 • . 3

  Деякі насіння годі й висаджувати, а використовувати в господарських цілях. Як використовувати насіння льону? Можна приймати їх для очищення організму, а значить і для схуднення. Олія насіння льону можна використовувати для зміцнення волосся, а маски з цього насіння омолоджують шкіру.

 • . 4

  Як виростити кобею з насіння? Тут все трохи складніше. Перед висаджуванням насіння необхідно загорнути у вологу ганчірку з натуральних волокон, через добу зняти акуратно липку слиз. Після того, як з’являться білі корінці, насіння можна висаджувати в грунт. Також обприскувати пульверизатором.

 • . 5

  Важливо перед посадкою знезаражені насіння. Цей процес називається протравленням. Як протравить насіння? Найлегший спосіб — занурити насіння на 7 — 8 хвилин у трохи нагріту перекис водню ( 38 — 40 градусів Цельсія). Схожість насіння — теж дуже важливий нюанс при посадці. Як визначити схожість насіння? Це робиться досить просто. У блюдечко з високими краями насипаються насіння, зверху лягає кілька шарів серветок або туалетного паперу, змочених водою. Якщо через 4 — 8 днів сходів немає, то насіння непридатні до вирощування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :