Як виростити з насіння бегонію рунисту?

як виростити з насіння бегонію рунисту?

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Торф
Інструкція
 • . 1

  Будь-якому рослині потрібен догляд не тільки під час безпосереднього цвітіння, але і з самого початку зародження насіння. У кожного кольору є своя певна специфіка стратифікації насіння, тому важливо знати правильний підхід до кожного.

 • . 2

  Як виростити з насіння бегонію. Насіння бегонії не вимагають попередньої обробки. Наприкінці березня їх слід розсипати по грунті, злегка прихлопуючи долонею, щоб насіння не знесло вітром, потім потрібно полити водою і закрити пластиковою коробкою або целофаном. Кожен день повторювати цю процедуру протягом 14 — 15 днів, після чого насіння повинні прорости. Відростки можна розподілити за окремими пластиковим стаканчиках.

 • . 3

  Як стратифікована насіння. Найчастіше, насіння ніколи не проростуть, якщо не створити для них певні умови на подобу таких, які створює для них жива грунт. Для цього слід змішати просушені насіння з торфом або піском, ретельно перемішати, помістити в певну тару і зволожувати кожен день. Після того, як насіння набрякли, їх слід переставити в темне місце. Обов’язково також стежити за тим, щоб у ящику завжди був отвір, через яке повинна зливатися вода. Паростки з’являться через 10 — 12 днів.

 • . 4

  Як поливати насіння. У тому випадки, якщо насіння свіжі, поливати їх набагато рідше, ніж сухі, але слід знати, що ефективність проростання сухого насіння, набагато вище, ніж вологих. Ні в якому разі не можна поливати насіння прямий струменем, для цього слід купити лійку з дрібними дірочками.

 • . 5

  Як виростити бегонію насінням. Садити насіння бегонії потрібно в кінці грудня або на початку січня. Так як вони дуже дрібні, їх можна просто розсипати поверх грунту з піску, листової землі і торфу, попередньо продезинфікувавши його в марганцівці, а зверху засипати снігом. Як тільки сніг розтане, почнуть, з’являється паростки бегонії.

 • . 6

  Як зберігати насіння. Будь-яке насіння, перед тим як залишити на тривале зберігання, варто гарненько просушити. Потім помістити їх в щільно закриту тару і тримати в темному місці, при вологості повітря від 9% до 14%.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :