Як виростити з насіння квіти багаторічні?

як виростити з насіння квіти багаторічні?

Вам знадобиться
 • Вирощування рослин
 • Насіння квітів
 • Підготовка насіння
 • Купівля насіння
 • Замочування насіння
 • Посадка насіння
Інструкція
 • . 1

  Вирощування багаторічних квітів з насіння має кілька незаперечних переваг. Воно дозволяє отримувати більш сильні і здорові рослини, а також економить кошти, забезпечуючи великою кількістю розсади. Однак досить часто вирощування з насіння викликає побоювання, адже немає гарантій, що насіння проросте. Але це помилка. Адже якщо дотримуватися правил і дотримуватися порад, то все обов’язково вийде.

 • . 2

  Як виростити з насіння квіти? Залежно від того до якого типу належить рослина — однорічні, дворічні або багаторічному, змінюються і терміни їх посіву. Так однорічні — висаджують навесні, щоб рослина встигла зацвісти. Дворічні зазвичай сіють в середині літа. А багаторічні рослини можна висаджувати цілий рік. Залежно від виду — це може бути і рання весна, і пізня осінь. Інструкції по термінах посіву розміщується на упаковці насіння. А коли розсада проросте, то її пересаджують в окремі горщики або у відкритий грунт.

 • . 3

  Як підготувати насіння до посіву? Деякі насіння вимагають спеціальної підготовки перед посівом. Так, для сортів, які довго проростають, використовують невелику хитрість — їх замочують у розчині марганцівки, а потім на кілька днів загортають у вологу ганчірку або марлю. Але є рослини, які вимагають більш складної підготовки до посіву. Їх оболонка занадто тверда, тому такі насіння злегка підпилюють напилком. Процес цей називається скарифікацію. А насіння деяких північних рослин витримують 2 — 3 місяця у вологому піску при низькій, майже нульовий, температурі. Такі маніпуляції називаються стратификацией.

 • . 4

  Як купити насіння? Купуючи насіння не можна повністю застрахуватися від неякісних. Однак можна довідатися які виробники зарекомендували себе добре. Або хоча б купувати ті пакетики, на яких вказана адреса та телефон виробника. Для тих же, хто тільки починає займатися вирощуванням з насіння, слід підібрати сорти, які не вимагають складної підготовки до посіву або особливих умов для зростання.

 • . 5

  Як правильно замочувати насіння? Для того щоб насіння зійшли швидше, то їх спеціально замочують перед посадкою. Але не можна просто заливати їх водою. Тому що вони, найімовірніше, загинуть без повітря. Потрібно помістити насіння на шматочки ганчірочки або бинта, загорнути і розмістити в зручну ємність (можна пластикову). Потім ці згорточки злегка зволожують, але не сильно і поміщають в тепле місце. Але не можна розташовувати їх біля сильного штучного джерела тепла. А через день-два насіння вже можна висаджувати в грунт.

 • . 6

  Як правильно садити насіння? Для початку потрібно дізнатися, які умови потрібні для росту рослини. А потім, зваживши всі за і проти, купувати насіння. Сіють їх у спеціальні розсадні ящики. Глибоко садити насіння не потрібно, достатньо кількох міліметрів, а для більш великих насіння — до одного сантиметра. Грунт має бути вологою і рихлою. А далі, для підтримки високої температури і вологості, ящики накривають поліетиленом, створюючи міні парник. Коли рослини проклюнутся під землі, то їх акуратно розсаджують у горщики. Викопують рослини з шматочком землі, щоб не пошкодити коріння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :