Як вирвати молочний зуб дитині: методика видалення молочних зубів

як вирвати молочний зуб дитині : методика видалення молочних зубів

Вам знадобиться
 • Спиртовий розчин
 • Міцна нитка
 • Шматочок марлі
 • Тверді овочі або фрукти
 • Таблетки-анальгетики
Інструкція
 • . 1

  Вік, при якому у дитини починають хитатися перші молочні зубки, може бути різним. Якщо у чада дійсно сильно хитається молочний зуб, варто вдатися до деяких швидким і безболісним способам, які дадуть відповідь на питання, як вирвати молочний зуб без болю в домашніх умовах. Видалення зуба можна зробити за допомогою невеликої хитрості. Варто дати дитині погризти тверді фрукти або овочі — моркву, яблуко, грушу, нектарин або окраєць хліба. Не потрібно згадувати, що при цьому дитина втратить молочний зуб. Все відбудеться само собою при прийомі їжі.

 • . 2

  Ще одним перевіреним способом є усунення молочного зуба за допомогою міцної нитки. Для цього необхідно змочити нитку в спиртовому розчині, міцно обмотати її навколо зуба і різко смикнути. Сильного болю даний спосіб дитині не принесе. Все відбудеться швидко і малюк навіть не встигне моргнути оком. Якщо зуб хитається дійсно сильно, то варто просто намотати шматочок марлі на пальці і спробувати похитати молочний зуб, перед цим обов’язково помивши руки з милом і втерев дитині таблетки-анальгетики в ясна. Проте дані способи можуть виявитися недієвим. Останнім і найбільш перевіреним дією є відвідування стоматологав районній лікарні або приватній клініці.

 • . 3

  Слід запам’ятати, що головним аспектом у всій ситуації є емоційний стан дитини. Ні в якому разі не можна залякувати чадо походом в стоматологію. Слід підготувати дитину, розповівши йому, що видалення зуба — практично безболісний і природний процес. Можна згадати, що кожна людина проходить через втрату молочних зубів і у нього з’являються красиві і здорові нові зубки. Після видалення хиткого зуба, стоматолог обов’язково похвалить дитину за її мужність і перенесені незручності, а батькам потрібно не тільки підбадьорити дитину словами, але й купити йому невеликий подарунок у вигляді м’якої іграшки чи машинки. Дитина відразу забуде про неприємну подію та забере себе новим предметом.

 • . 4

  Якщо вищевказані способи безсилі і дитина вередує, плаче або навідріз відмовляється від допомоги батьків і відвідування стоматологічного кабінету, пропонується не придумувати альтернативних дій і залишити ситуацію в первозданному вигляді. Через деякий час молочний зуб сам випаде і не принесе дитині ніяких незручностей. Єдине, що слід пам’ятати кожній мамі — потрібно систематично перевіряти стан зуба, щоб не запалилася ясна.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :