Як висаджувати насіння квітів на постійне місце?

як висаджувати насіння квітів на постійне місце?

Вам знадобиться
 • Квіти
 • Насіння
Інструкція
 • . 1

  Щоб знати, як висаджувати насіння квітів, потрібно визначитися які саме квіти людина хоче виростити і що з цього вийде. Насіння квітів можуть бути як дрібні, так і великі.

 • . 2

  У разі якщо зміна дрібні їх необхідно просто посипати на землю і злегка присипати зверху землею. Якщо ж планується посадити квіти, у яких великі насіння, то висаджуються вони, як правило, на певному один від одного відстані. Щоб знати, як виростити рожу з насіння не варто докладати багато зусиль.

 • . 3

  Висівається вона на початку травня прямо в грунт. Вже на 8 — 10 добу вже можна побачити паростки кольору. Щоб висадити рожу на постійне місце росту, висаджувати її необхідно ранньої осені. При цьому відстань між квітами потрібно робити не менше 40 сантиметрів. Тепер необхідно постаратися розібратися, як виростити банан з насіння.

 • . 4

  Насіння банана можна купити в будь-якому квітковому магазині. Як правило, вони продаються в капсулах по 5 — 7 штук в одній. Перш ніж висадити насіння, їх потрібно трохи скаріфіціровать і посадити отвором вгору. Так як насіння знаходяться у твердій оболонці, скарификация є важливою частиною. Інакше вони не проростуть. Далі слід трохи зволожити землю і накрити целофаном. Тримати перший час необхідно в темному місці. Велику увагу слід приділити поливу. Їх не можна переливати. Простіше буде обприскувати землю з пульверизатора. Велика увага приділяється такому питанню, як скаріфіціровать насіння?

 • . 5

  Ця операція є процесом досить довгим і складним. До поширених, простим і доступним способів відносяться загострювання твердої оболонки насіння напилком або папером наждачним. При цьому оболонка повинна залишитися цілою і не можна її пошкоджувати. А також не менш важливим питанням є питання, як фемінізувати насіння? Фемінізовані насіння — це насіння, з яких виростають тільки жіночі рослини. Щоб домогтися такого результату, під час цвітіння рослин не можна допускати запилення їх кольорів. В результаті утворюються помилкові плоди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :