Як висаджувати петунії в грунт?

як висаджувати петунії в грунт ?

Вам знадобиться
 • Насіння петунії
 • Сніг
 • Добрива
Інструкція
 • . 1

  Гарну петунії можна вирощувати з якісного насіння. Як правило, будь-які насіння петунії дуже дрібні і чорного кольору. Внаслідок цього їх дуже важко посадити: при висадці відразу дуже багато насіння висипається з пакетика, а адже на землі їх не видно. Тому квітникарі придумали наступну хитрість: висипати на землю невеликий шар піску, а зверху сіяти насіння. Причому присипати насіння не потрібно, достатньо того, щоб грунт був пухка і волога. Існує ще один прийом. Якщо на вулиці ще лежить сніг, то можна зібрати його, викласти на грунт товщиною всього 1 см і зверху посіяти насіння петунії. У міру того, як сніг буде танути, насіння будуть йти в землю разом з водою. Це лише основні рекомендації як висаджувати петунії.

 • . 2

  Перед тим, як садити петунії, землю слід злегка ущільнити, щоб насіння не пішли дуже глибоко. Потім потрібно прикрити посів плівкою або склом, створюючи тим самим міні-парничок. Поливати слід помірно, не допускаючи надлишок вологи. Якщо все ж розсада початку гинути від вологи, то її на 3 — 4 мм присипають охолодженим прожареним піском. Можна також виставити контейнери з розсадою на вулицю в дуже теплі і сонячні дні. Коли петунія досягне потрібних розмірів (з’явиться кілька листочків), то можна пересаджувати її в грунт, де попередньо зроблені лунки. Відстань між рослинами повинна бути 3 — 4 см. Як прискорити цвітіння петуній? Для цього необхідно удобрювати її. Для якнайшвидшого корнеобразования і приживання петунії на новому місці використовують аміачну селітру, калійну селітру або сечовину. Аміачна селітра не допустить проблем з пожовтінням листя. Подвійний суперфосфат потрібно використовувати для росту і цвітіння. Підгодовувати потрібно по черзі з поливом і стежити щоб грунт була в міру волога. Регулярне подкармліваніе — це запорука здоров’я і краси квітів.

 • . 3

  Кілька порад з приводу того, як поливати петунії: — добрива чергувати з поливом: в один раз — полив, іншого разу — добриво; — не допускати цвіль і надлишок вологи; — обприскувати листя теплою водою; — воду для поливу потрібно використовувати м’яку, можна дощову або снігову; — але вода має бути хорошої якості. Перед тим, як прищипувати петунія, потрібно щоб рослина зміцніло. Прищипування сприятиме зростанню пагонів в сторони, а не вгору. А також утворення безлічі бутонів на квітці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :