Як вискубати брови чоловікові?

як вискубати брови чоловікові?

Вам знадобиться
 • Трохи терпіння
 • Пінцет
 • Два олівця
 • Манікюрні ножиці
Інструкція
 • . 1

  Кожна дівчина витрачає масу часу на догляд за собою, адже вони завжди повинні виглядати ідеально. Дівчата прагнуть не тільки підкреслити свою красу, але і приховати деякі недоліки зовнішності, в той час, як чоловіки повинні просто уважно за собою доглядати і особливої уваги потребують саме брови чоловічі, які необхідно регулярно вискубувати. Звичайно, не всі чоловіки можуть проводити дану процедуру, тому ідеальним варіантом буде звернутися до професіонала, який допоможе швидко виправити форму брів, до того ж це не займе дуже багато вільного часу.

 • . 2

  З кожним роком відбувається зміна моди на форму брів, причому більш яскраво простежуються всі модні тенденції серед представниць прекрасної статі. У першу чергу таке явище прямо пов’язане з тим, що для жінка дозволена будь-яка довжина, а також товщина брів, але в той же час для чоловіків характеризується класична форма, тобто брови чоловікові треба робити широкої і рівної форми.

 • . 3

  Також як і серед жінок, чоловіки можуть визначити для себе ідеальну форму брів за допомогою використання двох простих олівців. Отже, береться один олівець і розташовується біля зовнішньої частини ніздрі, при цьому він повинен знаходитися з боку відповідної брови. У друга частина олівця повинна лежати по суворої прямої лінії, таким чином, щоб сам олівець збігався з лінією, яку треба подумки провести з тієї ж точки і через внутрішню частину ока. Завдяки цьому методу буде визначено не лише початок, а й кінець для лінії брови. Потім необхідно щипати брови чоловіки, які опинилися за межами отриманої лінії.

 • . 4

  На відміну від жінок, у чоловіків брови відрізняються великою густотою, через що вони можуть часто стикатися з такою неприємною проблемою, як неслухняні волоски. Саме тому рекомендується використовувати прості манікюрні ножиці, щоб акуратно підстригати занадто довгі волоски, які вибиваються з основної лінії. Проте варто пам’ятати про те, що перед початком стрижки, брови необхідно ретельно розчесати. Як тільки лінія брів буде правильно змодельована і придбає бажану форму, необхідно її зафіксувати в цьому положенні, після чого акуратно, строго в одному напрямку, пригладити всі волоски. Виконувати дану процедуру необхідно з використанням спеціальної щіточки. А для того, щоб закріпити правильну форму, на щіточку рекомендується капнути невелика кількість безбарвного гелю.

 • . 5

  Багато чоловіків часто стикаються з такою неприємною проблемою, як зрощені брови, які виглядають не дуже красиво. Дуже важливо, щоб кожен чоловік розумів, що зрослися на переніссі брови виглядають не дуже привабливо і вони потребують регулярної коригування, в іншому випадку особа стає похмурим і занадто похмурим. У першу чергу не можна носити такі брови представникам сильної статі, у яких занадто глибоко розташовані очі, бо з причин цього недоліку здається, очі розташовані ще ближче і глибше.

 • . 6

  Чи не рекомендується самостійно проводити коригування брів, так як надати їм ідеальну форму все одно не вийде, особливо, якщо дана процедура проводиться вперше. Ідеальним варіантом буде просто відправитися в будь-який салон, в якому професіонали допоможуть і підібрати, і скоригувати форму брів. Така процедура не займе дуже багато вільного часу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :