Як виставляють річні оцінки в школі?

як виставляють річні оцінки в школі?

Вам знадобиться
 • Шкільний щоденник
 • Шкільний журнал
Інструкція
 • . 1

  Життя показує, що освіта необхідна кожному, хто хоче надалі добре влаштуватися в житті: поступити в інститут, отримати хорошу високооплачувану роботу з можливістю кар’єрного росту. Важливо розуміти, що освіта закладається з раннього дитинства. Багато що залежить від батьків дитини. Саме вони допомагають своїм дітям освоїтися в житті, закладають фундамент успішного майбутнього малюків. Першою значимою станцією в цьому нелегкій подорожі є школа. Вона допомагає дітям почати свій шлях до освіти. Тому учням, як і їх батькам, завжди цікаво знати, як виставляють річні оцінки.

 • . 2

  Протягом чверті учень ходить до школи на уроки, працює в класі, отримує домашнє завдання, пише контрольні та перевірочні роботи. Всі ці роботи оцінюються вчителями. Оцінки по кожному предмету виставляються в шкільний журнал і в щоденник учня. Ближче до кінця чверті класний керівник попередньо підводить підсумки: виписує кожному учневі його оцінки з журналу з метою ознайомлення батьків з успішністю учня. Річна оцінка виставляється як середня арифметична оцінок по чвертях. Якщо оцінка спірна, то питання вирішується в індивідуальному порядку.

 • . 3

  Як дізнатися оцінки дитини? Це питання періодично виникає у батьків. Кожен день дитина ходить до школи, робить уроки, але наскільки успішна його навчання? Чи справляється учень з навантаженням? Чесний школяр завжди тримає батьків у курсі своєї успішності. Але є й інші способи дізнатися оцінки своєї дитини: частіше заглядати в щоденник школяра, підтримувати постійний контакт з класним керівником. Також регулярно проводяться батьківські збори, на яких розглядаються як загальні питання успішності, так і окремі випадки. Батьки мають право задати класному керівнику питання з приводу оцінок своєї дитини або особисто подивитися шкільний журнал.

 • . 4

  Як виставляються оцінки в атестат? А ось ця тема цікавить по більшій мірі самих учнів. Атестат школярі отримують в 9 і 11 класах. У цьому віці учні вже цілком усвідомлено ставляться до навчання, будують якісь плани на майбутнє, визначаються з професією. Оцінки в атестат складаються з оцінок по попереднім рокам навчання. При цьому враховується оцінка, отримана на іспиті. Якщо екзаменаційна оцінка вище підсумкової, то в атестат виставляється екзаменаційна оцінка. У зворотному випадку все вирішується індивідуально. Це залежить від вчителя, від учня і від предмета. При хорошому результаті питання може вирішитися на користь учня.

 • . 5

  Небайдужі учні часто цікавляться — як оскаржити оцінку? Якщо з якихось причин оцінка не відповідає дійсності (наприклад, занижена) або учень не згоден на цю оцінку, то він може оскаржити її. На початковому етапі дану проблему можна спробувати вирішити безпосередньо з учителем. Якщо це не принесе результату, то слід звернутися до керівництва школи (директор, завуч). При необхідності може бути складена комісія вчителів, яким учень зможе повторно продемонструвати свої знання. Однак у кожному разі краще не псувати відносин з вчителями і намагатися вирішувати всі проблеми мирним шляхом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :