Як виставляються оцінки за чверть і чи можна їх оскаржити?

як виставляються оцінки за чверть і чи можна їх оскаржити?

Вам знадобиться
 • Атестат
 • Заява
Інструкція
 • . 1

  Існують нормативні документи, в яких чітко визначено, як виставляються оцінки за чверть. Зазвичай оцінка за чверть виставляється як середній бал поточних оцінок успішності учня. Але вона може відрізнятися від середнього балу. Якщо протягом чверті, за яку виставляється оцінка, проводилася контрольна робота, то оцінка, отримана за контрольну роботу, може стати і оцінкою за чверть.

 • . 2

  Кожного батька, учня і вчителя хвилює питання про те, як отримати оцінку 5? Але краще сказати, як отримати найвищий бал? Справа в тому, що в різних державах максимальний бал може бути 0, 2 і навіть 60. Перша умова — старанне навчання. Необхідно мати оцінку 5 по контрольних робіт. Іноді необхідною умовою є участь у предметних олімпіадах, конкурсах, конференціях, виконання творчих завдань.

 • . 3

  Досить часто виникає ситуація, коли учень не згоден з виставленою оцінкою або своїми знаннями з якої-небудь темі. Виникає питання: «Як можна виправити оцінку»? Як правило, викладачі йдуть назустріч учневі і пропонують варіанти для підвищення оцінки. Зазвичай це додаткові завдання, творчі завдання, підготовка та захист рефератів. У виняткових випадках можна переробити контрольну роботу.

 • . 4

  А як виправити оцінки в табелі, якщо вони вже виставлені? Табель не є документом суворої звітності. Тому в табелі досить закреслити помилково виставлену оцінку і поставити підпис класного керівника або вчителя-предметника. Звичайне виправлення не допускається. При необхідності, наприклад при перекладі в іншу школу, можна поставити печатку і підпис керівника навчального закладу.

 • . 5

  Найскладніша проблема — як виправити оцінки в атестаті. Атестат є документом суворої звітності, і просте виправлення юридичної сили не має. Необхідно написати заяву на ім’я керівника навчального закладу. Керівник навчального заяви складає акт про зіпсоване атестаті. Далі пише заяву в вищестоящої орган управління освіти про видачу нового бланка атестата і отримує новий бланк.

 • . 6

  Будь-які проблеми можна вирішити. Ні в якому разі не варто починати вирішення проблеми з «розборок». Кожній людині властиво помилятися. Проблему потрібно вирішувати в доброзичливій манері і в рамках чинного законодавства.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :