Як вистригти чубок самостійно?

як вистригти чубок самостійно?

Вам знадобиться
 • Ножиці перукарські
 • Ножиці філіровочние
 • Гребінець
 • Затискачі
Інструкція
 • . 1

  Наявність або відсутність чубчика може повністю змінити імідж. Чубчика давно в моді, тому перукарі навчилися створювати безліч образів з чубчиком. Чубчика бувають густими, косими прямими, тому вони підходять усім. Дівчата, які звикли постійно носити чубок, стикаються з такою проблемою, як її підстригання. Якщо кінці волосся можна підстригти раз на два — три місяці, то з чубком все інакше. Вона відростає набагато швидше, тому якщо дівчина носить пряму чубок, то її доводиться остригати раз в три — чотири тижні. І не завжди є час на перукаря. Тому, багатьох дівчат цікавить питання: «Як вистригти чубок самостійно? ». Зробити це не так вже й складно, але перш ніж приступити до стрижки, необхідно більш детально розглянути те, якими бувають чубчика.

 • . 2

  Чубчик може бути: короткою або довгою, рідкісної або густий, вищипаного, двох’ярусної, піднятою, гладкою. Окантовка чубчика також може бути різною: коса або пряма, рвана, овальна, фігурна тощо. Варіантів безліч. Перукарі поділяють чубчика на дві основні групи. До першої групи відносяться ті чубчика, які є конструктивним елементом зачіски (такі чубчика виходять в процесі стрижки і їх можна вичісувати в потрібному напрямку), до другої — ті, які є самостійним елементом зачіски. Конструктивні чубчика найлегше вкоротити самостійно, так як навіть якщо лінія зрізу буде трохи нерівною, цього не буде помітно.

 • . 3

  Пред тим, як стригти чубок, необхідно визначити її товщину і ширину. Ширина чубчика визначається шириною лоба — правою і лівою опуклостями. По ширині чубчик не повинна заходити за скроневі западини, якщо цього не вимагає зачіска. Щоб відокремити волосся для чубчика, необхідно використовувати трикутний, П-подібний проділ, або проділ паралельний лінії росту. За товщиною чубчик може бути будь-хто. Але при цьому потрібно звертати увагу на густоту волосся. Якщо чубчик повинна бути густою, то необхідно відсувати проділ від лінії росту якнайдалі. Довжину також потрібно вибирати на свій розсуд. Але обов’язково потрібно враховувати форму обличчя, адже не всім підходить надто довга або коротка чубчик.

 • . 4

  Нижче буде описано те, як стригти чубок самостійно. Для початку необхідно запастися такими інструментами: простими і філіровочнимі перукарнями ножицями, гребінцем і затискачем. Для того, щоб полегшити состріганіе першого пасма, необхідно гладко розчесати волосся, потім затиснути їх двома пальцями і відтягнути до перенісся. Після цього потрібно зрізати волосся на рівні перенісся, якщо чубчик повинна бути короткою. Якщо ж чубчик повинна бути довше, то волосся необхідно зрізати на рівні середини носа. Якщо чубчик пряма, то її простіше всього обстригти самостійно. Але якщо вона має окантовку або рівні, то зробити це буде набагато складніше.

 • . 5

  Чубчики з волоссям однакової довжини не мають однакового контура. Такі чубчика підходять для кучерявих і негустих волосся. Щоб самостійно обстригти таку чубок, необхідно намочити волосся, розділити проділами область чубчика і заколоти її. Потім потрібно отчесать першу пасмо і обстригти її на потрібному рівні. Ця пасмо буде контрольної та орієнтуючись на її довжину, потрібно буде зістригати інші волосся. Наступну прядку необхідно відокремлювати горизонтальним проділом через 1 см. Потім потрібно два пасма підняти перпендикулярно голові за допомогою гребінця і зрізати волосся на рівні першої пасма. Дотримуючись цієї схеми, потрібно остригати пасма до тих пір, поки не вийде бажана чубчик. Зрізати волосся можна зубчиками або прямим зрізом. По закінченні стрижки зробити филировку, якщо потрібно.

 • . 6

  Щоб зробити пряму пишну чубок, необхідно відокремити волосся трикутним або прямим проділом, потім заколоти їх. Після цього потрібно зробити на всю ширину чубчика горизонтальний проділ. Проділ повинен бути паралельним лінії росту волосся, при цьому товщина проділу повинна бути на відстані 1 см. Крайню пасмо волосся, яка розташовується по лінії росту волосся, необхідно зрізати. Після цього потрібно відокремлювати пасмо за пасмом і остригати їх. Щоб лінія зрізу вийшла ідеально рівною, кожна наступна пасмо має зрізатися на 1 мм нижче попередньої. Після висихання волосся трохи піднімуться, а лінія чубчика залишиться рівною.

 • . 7

  Щоб зробити дворівневу чубок, необхідно волосся відокремити трикутним або ж прямокутним проділом. Після цього волосся потрібно заколоти, щоб вони не заважали під час стрижки. Необхідно зачесати горизонтальним проділом контрольну пасмо, товщиною в 1 см, потім потрібно обрізати волосся трохи вище середини чола по горизонтальній лінії. Далі необхідно зачесати через 1 см ще одну пасмо і зрізати волосся на рівні контрольного пасма. Третю пасмо необхідно начесать на обличчя, а потім зрізати її по горизонтальній лінії, яка проходить нижче, ніж перші дві зрізані пасма. За такою схемою необхідно зрізати та інші пасма. Як тільки чубчик буде готова, її необхідно профілювати. Филировка повинна бути глибокою.

 • . 8

  Щоб обстригти косу чубок, необхідно за допомогою трикутного проділу відокремити волосся. В даному випадку, проділ потрібно робити посередині. Решту волосся необхідно заколоти, щоб вони не заважали. Для початку волосся необхідно добре намочити і розчесати. Щоб зробити рівну окантовку чубчика, волосся необхідно зрізати прямим зрізом під потрібним кутом. Щоб створити нерівну окантовку, необхідно ножицями заглиблюватися вглиб чубчика і зістригати чубок за допомогою дрібних зубчиків. Варто враховувати, що після того, як волосся висохне, вони трохи піднімуться. На завершальному етапі необхідно зробити филировку волосся. Для такої чубчика підійде як сильна і глибока филировка, так і слабка филировка. Наприкінці потрібно висушити чубок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :