Як виступити з промовою на Останньому дзвінку?

як виступити з промовою на останньому дзвонику?

Вам знадобиться
 • Фантазія
 • Листівка
Інструкція
 • . 1

  Випускний — те свято, що у кожної людини трапляється 2 рази в житті: випускний в школі і випускний в інституті / технікумі. А ось останній дзвінок, отзвеневшій по закінченню 11-го класу, — це дійсно подія зворушливе. І, безсумнівно, кожен батько, будь то мама або тато, хоче вимовити для своєї дитини і його однокласників мова на останньому дзвонику, щоб в красивій формі побажати подальшого життєвого шляху. Але щоб вчитель і директор довірили таку важливу місію — виступати перед всією шкільною лінійкою, потрібно попередньо показати мова шкільного керівництву. І для цього не підійде звичайне привітання з листівки, мова на останній дзвоник необхідно придумувати самостійно, вибираючи рядки з самої душі. Пощастить, якщо у людини гуманітарний склад розуму, а якщо, наприклад, математичний? І в цьому випадку панікувати не варто, адже навіть для письменників існують норми і вказівки. Наприклад, почати промову на останньому дзвонику варто з подяки батьків за те, що вони виростили таких прекрасних дітей. Також і тим, і іншим побажати здоров’я і щастя. Ну, це все банальність, яка має бути присутня в кожному привітанні безпосередньо на початку, тому що «як яхту назвати, так вона і попливе».

 • . 2

  Так, які ж складові повинні обов’язково бути присутнім у мові для останнього дзвінка? Подяки, звичайно ж, в першу чергу. У другу — побажання, а в третьому? А в третьому вже варто почати саму суть тексту. Варто перехвалювати випускників, тобто будувати їм чудове майбутнє в словах. Просте побажання стати директорами найбільших компаній або успішно працювати за коханою спеціальності — цього вистачить, щоб випускники стояли з розчуленням особами. Потім варто торкнутися актуальну тему, з позитивної сторони, звичайно. Наприклад, сім’ю. Варто сказати, що кожен, що стоїть на цій лінійці, знайде свій другий шматочок, свою другу половинку, і те, що сім’я — найважливіше в житті, навіть якщо кар’єра не складається і немає вільних фінансів. Все це теж схоже на похвалу, але ні! Це напуття, і вони також повинні міститися в кожному привітанні, незалежно, чи це останній дзвінок або чергове день народження. Але варто пам’ятати, що головні винуватці торжества — випускники, і не варто переходити на певні особистості. Краще використовувати такі вирази, як: кожен з вас; ви все; успіх кожного. Ну і зрозуміло, що хоч і вчителі, і батьки зіграли велику роль в житті випускника, їм занадто багато місця з тексту промови на останній дзвоник приділяти не потрібно, так як останній дзвоник для них давно вже віддзвенів.

 • . 3

  «Ось і настав останній дзвоник» — мова на це свято має починатися саме так, щоб випускники розуміли всю важливість даного дня і уважно вслухалися в кожне слово ведучого. А в ці слова потрібно вкласти дуже маленькі абзаци — подяки вчителям, тому що вони також вклали частинку себе в те, щоб дитина дожив до цього дня. Але, знову ж, як і вище сказано було: не варто дуже багато приділяти вчителям. Краще замість безлічі похвал вчителям якось прикрасити текст. Наприклад, сказавши, що цього року астрологи обіцяли успішного початку самостійного життєвого шляху. Багато хто, почувши це, будуть вдячні, тому що у всіх різне самонавіювання, а у особистостей з сильним даними якістю віра в себе збільшиться. А віра, як відомо, може перенести людину через всі труднощі, які зустрічаються на дорозі долі. Ще багато укладачі написів на святкових листівках запевняють, що текст можна прикрасити безліччю метафор і епітетів, адже так текст буде приємний до слуху і запам’ятається набагато краще, ніж в серйозному або діловому вигляді. Це, до речі, напевно, і є найголовніше, що потрібно враховувати в складанні святковій промові на останній дзвоник, тому що учням хочеться запам’ятати тільки кращі моменти з життя школи. Всіх їх не перекажеш, але замінити епітетами — цілком собі варіант!

 • . 4

  Хочеться зауважити, що виступ з промовою на останньому дзвонику — це не така вже й важка місія, тим більше що в статті було розібрано, як потрібно складати подібні святкові тексти. А ось ще одна порада: не потрібно писати мова на три сторінки, тому що якщо на останньому дзвонику виступати будуть всі батьки учнів, то багатьом набридне настільки довге побажання. Також не варто читати текст занадто повільно, з паузами — краще вдома потренуватися читати впевнено, з середньою швидкістю і з належною інтонацією. Ось ці поради допоможуть кожній родині побажати своєму чаду щастя, адже останній дзвоник у школі — це ще й останній дзвоник дитинства, а також перший дзвінок у доросле життя!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :