Як висушити пісок без спеціального обладнання?

як висушити пісок без спеціального обладнання?

Вам знадобиться
 • Пісок
 • Лампа розжарювання, радіатор опалення або звичайна духовка
 • Сито або металева сітка
 • Глибокий таз
 • Харчові барвники
 • Умілі руки
Інструкція
 • . 1

  Сфера застосування піску величезна. Пісок застосовується при будівництві, використовується в побутовому ремонті квартир, ігри з піском — краще заняття для дітей. За допомогою піску виконуються процедури в традиційній і нетрадиційній медицині, пісок навіть застосовують для прикраси інтер’єру! Ось тільки свіжий пісок, недавно доставлений, використовувати не можна. У ньому занадто багато сторонніх домішок і він, швидше за все, мокрий. Постає питання, як висушити пісок?

 • . 2

  Якщо піску багато і немає спеціальних пристосувань, то доводиться застосовувати «дідівський спосіб». Розрівняти пісок рівним шаром на вулиці на сонці, або в опалювальному сухому приміщенні і чекати, поки просохне. Якщо пісок розфасований в мішки, занести його в тепле приміщення і покласти під батарею. Невелика кількість піску, призначеного для використання в декоративних цілях, просушити можна в духовці або під лампою. Підготовка піску до роботи, як і будь-якого природного матеріалу необхідна, так як потрібно враховувати, як виходить пісок.

 • . 3

  Пісок формувався багато тисячоліть. Падали скельні породи під впливом погодних умов, вітру і води, утворюючи сипучу гірську породу — пісок. Тому в піску багато сторонніх домішок: забруднень, глини і пилу. Перед тим, як фарбувати пісок, необхідно його ретельно промити. Пісок насипають в таз або відро, наливають воду, і постійно промешівают. Після декількох подібних заливок пісок відмиється. Потім його просушують і сіють через звичайне сито для муки, або металеву віконну сітку.

 • . 4

  Фарбують пісок так: наливають у банку до половини окріп, додають харчовий барвник і кілька крапель оцту. Суміш розмішують до повного розчинення, насипають туди пісок, ущільнюють, постійно розмішуючи. Потім пісок знову ретельно просушують, і ось він уже готовий, щоб їм малювати. Існує багато методик, як малювати піском на склі. Можна брати пісок в жменю і насипати його на очищену поверхню скла, можна насипати заздалегідь і пальцями вимальовувати лінії. Все залежить від фантазії художника.

 • . 5

  Особливо корисно малювати піском дітям. Цей вид творчості розвиває фантазію, і дрібну моторику пальчиків. У гіперактивних дітей малювання піском знімає зайве збудження, допомагає розслабитися. Та й який дитина відмовиться пограти з піском? Просто возитися з піском, викладаючи формочками пасочки, можна завжди. Але якщо піску багато, і він чистий, то чому б не побудувати замок з піску своїм дітям? А може бути і навпаки. Як побудувати замок з піску навчать дорослих діти. Бо пісок для дітей самий благодатний природний матеріал, і тільки в дитячому віці можна забути про все, граючи в пісок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :