Як висушити шипшина в духовці?

як висушити шипшина в духовці?

Вам знадобиться
 • Шипшина
 • Духовка
 • Деко
 • Ящик з дерева або картону з кришкою
Інструкція
 • . 1

  Щоб засушити шипшина правильно, зберігши в ньому всі корисні властивості, необхідно дотримуватися деяких правил сушіння плодів шипшини. Сушити ягоди необхідно відразу ж після їх збору. Ні в якому разі не сушіть їх на сонці, а якщо говорити точніше, то не потрібно сушити його при попаданні навіть невеликої світла.

 • . 2

  Переробка. Переберія зібраний шипшина. Приберіть всі плоди, що викликають у вас сумніви, через них він може згнити. Сушити шипшина дозволено на горищі, але без попадання світла, будьте акуратні, якщо ви не будете дотримуватися всіх інструкцій, то всі ваші плоди роботи будуть марні.

 • . 3

  Найзручніший і легкий спосіб висушити шипшина, це духовка. Він зручний тим, що зробити це можна вдома і за короткий час. Як сушити плоди шипшини в духовці? Зробити це досить просто, вам знадобитися звичайна духовка, неважливо електрична чи газова. Плоди, які ви заздалегідь перебрали, очистили від усіх листочків і дрібного сміття (обрізати хвостики у ягід не потрібно), розподіліть на деку.

 • . 4

  Деко з плодами шипшини засуньте в духовку. Температуру для сушки підберіть приблизно 50 градусів. Сушиться шипшина протягом восьми годин. Тому заздалегідь знайдіть для цього вільний день. За весь час сушки градуси в духовці необхідно підвищувати, але дуже повільно. Одна чимало важлива деталь це те, що духовка при сушінні повинна бути трохи відкрита. Уважно стежте, щоб шипшина не підгорів. Для цього періодично струшуйте деко. Коли плоди стануть повністю сухими і твердими, дістаньте їх з духовки.

 • . 5

  Існує ще одна важлива деталь того, як висушити шипшина в духовці, і при цьому зберегти його на тривалий час, це те, що ягоди повинні гарненько пропотіти. Для цього візьміть глухий ящик з щільного картону або з дерева з кришкою. Даний процес може тривати до трьох годин. Коробку при цьому відкривати не можна.

 • . 6

  Сушка шипшини в духовці — найвірніший спосіб просушити його правильно. А вся справа в тому, що ягоди шипшини дуже вибагливі. Тому від того, за скільки часу ви його висушіть, залежить, скільки корисних речовин у ньому залишиться. Зберігати висушений шипшина найкраще способом наших бабусь, а то є в невеликих тканинних мішечках. Зав’язавши їх зверху ниточкою. Зберігати потрібно при кімнатній температурі в сухому місці, щоб шипшина НЕ запрів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :