Як вітатися в церкві?

як вітатися в церкві?

Вам знадобиться
 • Церква
 • Віра
Інструкція
 • . 1

  Церква являє собою святе місце, куди люди приходять помолитися, заспокоїти свою душу і проста, насолодитися духовною атмосферою. Переступить поріг церкви, ви не зможете не помітити, що тут все не так, як у звичайній домашній обстановці. Тому й вести себе слід відповідним чином.

 • . 2

  Не всі знають, як вітатися в церкві. Звичайно стандартне слово «здрастуйте» в такій ситуації не прийнятно. При зустрічі двох знайомих людей досить мовчки нахилити голову в знак свого вітання. Чоловіки можуть потиснути один одному руки і легко поцілуватися в щоку. Жінки можуть зробити аналогічно, тільки без рукостискання. Спосіб як вітати залежатиме про того наскільки вірять люди знайомі один з одним.

 • . 3

  Привітатися в церкві обов’язково і з тим чоловіком, якого ви не знаєте, якщо він перший вас вітає. Чи не розглядайте людини, не судіть його навіть подумки, цього в церкві робити категорично не можна. Перебуваючи в Божому Храмі, слід дотримуватися всіх правил і загальноприйняті норми поведінки. Якщо ви не знаєте, як поводитися в церкві, то краще заздалегідь запитати про це у знаючих людей. Пам’ятайте, що молитви все проводяться стоячи.

 • . 4

  Сидіти в церкві не прийнято, це дозволено тільки немічним і хворим людям. Коли ви після молитви збираєтеся перехреститися робити це не поспішаючи, при цьому віруючи в свої дії. Зайшовши до церкви, не рекомендується просто по ній прогулюватися. Вам потрібно вибрати для себе вільне місце і, не заважаючи іншим приєднатися до проповіді священика.

 • . 5

  Під час перебування в церкві можна поставити свічки перед іконою. Є спеціально відведені для цього місця. На одній стороні розташовуються свічки за упокій мертвих людей, з одним місці ставляться свічки за здравіє близьких і рідних людей. Якщо ви не впевнені, де яку свічку поставити, то запитати знаючих людей, що б все зробити потрібно правильно і випадково не нашкодити людині.

 • . 6

  При виході з церкви, на ганку потрібно повернутися обличчям до церкви поклонитися і перехреститися. Тільки коли ви покинете територію храму, жінкам можна буде зняти хустку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :