Як витримати паузу у відносинах?

як витримати паузу у відносинах ?

Вам знадобиться
 • Партнер
 • Терпіння
 • Взаєморозуміння
Інструкція
 • . 1

  Як витримати паузу у відносинах? Міжособистісні відносини є дуже складною і, тим не менш, необхідною частиною життя кожної людини. Взаємовідносини в парах статевих партнерів мають свою специфіку, зумовлену індивідуальними, статевими, віковими, громадськими та іншими особливостями кожного з них. Знання коректних принципів того, як витримати паузу у відносинах, може дозволити не тільки подолати комунікаційний криза, але навіть зміцнити яка дала тріщину зв’язок.

 • . 2

  Насамперед, необхідно виводити свої відносини на рівень максимальної відкритості, при якій немає заборонених тем для розмови. Якщо, наприклад, чоловік узяв паузу у відносинах, то партнерка не повинна замикатися, шукати причини розладу виключно в собі. Значно продуктивніше буде викликати партнера на розмову, який повинен проводитися не на підвищених тонах і вести до підвищення загального рівня взаєморозуміння.

 • . 3

  Звичайно, не так просто зрозуміти один одного таким різним людям, як чоловік і жінка, проте виробляти таку властивість життєво необхідно для будь-якої пари. Якщо, наприклад, дівчина взяла паузу у відносинах, чоловік не повинен однозначно вирішити, що у неї з’явився інший. Для тимчасового розставання може бути скільки завгодно мотивів, розуміння яких іншим партнером дійсно здатне зміцнювати відносини в парі.

 • . 4

  Важливим психологічним механізмом побудови міцних відносин на основі відвертості, взаєморозуміння і толерантності є планування відносин. Останнє допоможе парі змоделювати конфліктні і кризові ситуації, заздалегідь знайти ключі їх вирішення і визначитися, чи потрібна пауза у відносинах взагалі.

 • . 5

  І головне пам’ятати про те, що відносини в парі статевих партнерів складний феномен, сповнений безлічі непередбачених ситуацій і конфліктних моментів. Тому, наважуючись на необхідність тримати паузу у відносинах, можливо варто звернутися до професійного психолога, що спеціалізується саме на цій проблематиці. Такий фахівець обов’язково порадить, як вийти з кризової ситуації не просто без проблем, але і з певними придбаннями для подальшого спільного життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :