Як витягнути потрібний квиток на іспиті?

як витягнути потрібний квиток на іспиті?

Вам знадобиться
 • Екзаменаційні квитки
 • Творча жилка
 • Ентузіазм і велике прагнення до знань
Інструкція
 • . 1

  По-перше, заспокойтеся. Ваш стан зрозуміло. Перед Вами купа екзаменаційних квитків, які необхідно знати на зубок, а Ви, можливо, тільки приступили до їх заучування. А можливо, Ви досить добре знаєте весь матеріал, але особливо впевнені в знанні одного особливого квитка. Але панікувати в даному випадку не потрібно. І сльозами Вашому горю не допоможеш. Але знайте — шанс витягнути потрібний квиток на іспиті у Вас є! Але як же це зробити? Читайте нижче.

 • . 2

  Є такий спосіб, як угода. Якщо ви лихий чоловік і підете на все для досягнення свого успіху, підіть на змову з особою, яка більше ніж хто б то не було іншої може допомогти Вам витягнути Ваш таємний квиточок. Це — Ваш екзаменатор. Дерзайте, зв’яжіться з ним по телефону, по інтернету, телепатично, як завгодно. Попросіть його помітити Ваш квиток по темі N особливим знаком, або покласти його в певному місці. Якщо Ви впевнені у своєму екзаменатора і знаєте, що він бере хабарі і не цурається різного роду винагород — сміливо просіть його про вищевказаному. Але якщо він — переконано чесна людина, не слідуйте цьому способу.

 • . 3

  Наступний спосіб, який підказує, як витягти потрібний квиток на іспиті — магія. Обклали книгами по оной і студіюють, поки Заклинання не будуть відлітати у Вас від зубів. Не раджу вдаватися до послуг професійних ворожок і магів — основна маса з них шарлатани. Ви ж, чаклуючи для себе, не підете на обман і шарлатанство. Освойте магічні техніки самі. І так прибудуть з Вами духи та інша магічна начиння! Тільки не беріть з собою на іспит щось на зразок магічної кулі. Екзаменатори не люблять подібні кулі і можуть розцінити як спробу скористатися свого роду шпаргалкою, що не внесеної в офіційний список оних. Також не варто приносити зілля та котли для варіння зілля. Знову ж, щоб Вас просто не попросили піти з аудиторії.

 • . 4

  Ось ще один спосіб. Дуже небезпечний! Роздрукуйте самі все-все квитки і прийдіть з ними на іспит. Попередньо покладіть їх у папку. Чи не ховайте папку. Одягніть Ваш найкращий парадний костюм. Зайшовши в аудиторію, вирушайте прямо до столу екзаменаторів. І гучним голосом промовте, що Ви прийшли від міністра освіти з новими квитками. Головне — мати при цьому дуже представницький вигляд. І можна пару охоронців за спиною. Є ймовірність, що Вам повірять. Який квиток Вам тягти, Ви знаєте.

 • . 5

  Спосіб для тих хто не знає матеріал, і чий єдиний рятівний круг — витягнути потрібний квиток. Попередження: не для слабкодухих. Вам, увагу, потрібно взяти конспект лекцій, книжку з відповідного предмета. І сісти за читання оних. І постаратися вивчити хоча б трошки кожен квиток. Тоді є ймовірність того, що витягши навіть той квиток, який Ви зовсім не знаєте, Ви, на підставі прочитаного, скажете хоча б щось і не отримаєте незалік.

 • . 6

  Цей спосіб, як на іспиті витягнути потрібний квиток, адресується людям, щось знають з даного предмету, але дуже спраглим заіметь певний квиток і ніякої більше. Ви звичайно можете сподіватися, що Вам попадеться саме він, жаданий. І він, цілком можливо, Вам попадеться. Але все ж варто підучити і інші. Хто знає, може бути в магічній кулі відбудуться неполадки. Так що вивчіть хоча б мінімум. І вдалої Вам здачі Вашого іспиту!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :