Як вивчити психологію спілкування з людиною?

як вивчити психологію спілкування з людиною?

Вам знадобиться
 • Бібліотека
 • Інтернет
 • Вільний час
 • Хороші фахівці в області психології
 • Наполегливість
Інструкція
 • . 1

  Психологія спілкування є окремим розділом такої науки як загальна психологія. Тому, для вивчення її основ у вас є кілька способів. Найпростішим шляхом є надходження до вищого навчального закладу на спеціальність «Психологія». У програмі навчання майбутніх фахівців цієї області є велика кількість навчальних годин, виділених на вивчення психології спілкування. Протягом тривалого часу викладачі вузу будуть давати вам як теоретичні, так і практичні знання. Теоретичний багаж знань ви будете отримувати на лекційних заняттях, а практичний — на семінарах та лабораторних заняттях. Також в навчальному плані врахована практична діяльність студентів, яка буде здійснюватися під час проходження навчальної практики на базі інших освітніх установ (школи, училища, коледжу та інше). Таким чином, всі п’ять років навчання у вищому навчальному закладі ви будете пізнавати теоретичні аспекти психології спілкування, а також вчитися застосовувати їх на практиці.

 • . 2

  Іншим способом пізнання психології спілкування з іншою людиною є самонавчання. Ви можете вивчати спеціалізовану літературу як в друкованому, так і в електронному вигляді. Знайти такі книги дуже просто: на полицях книжкових магазинів, на ринках, а також у місцевих бібліотеках. Електронний варіант можна завантажити безкоштовно в інтернеті, купити в тих же книгарнях на диску або через інтернет-магазин. Мінусом при використанні інтернет-ресурсів може стати велика кількість спаму і вірусів.

 • . 3

  Також можна записатися на психологічні курси. Їх тривалість становить від двох місяців до півроку. При цьому, графік і час відвідування занять ви можете вибирати самі. Ціна цих занять становить приблизно 4500 рублів. По закінченню курсів ви отримуєте Сертифікат, що підтверджує ваші знання в цій області. Плюсом таких курсів є практична спрямованість навчання. Тобто на кожному занятті, отримавши певні теоретичні знання, ви за допомогою тренера закріплюєте їх на практиці. При вивченні психології спілкування у вас є можливість щодня перевіряти теоретичні знання на практиці — кожен день ви стикаєтеся з людьми і іноді змушені вдаватися до розмови. Саме в таких ситуаціях доцільно перевіряти правильність і ефективність теоретичних аспектів даної науки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :