Як вивчитися на флориста?

як вивчитися на флориста?

Вам знадобиться
 • Курси флористики
 • Посібники з флористики
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Записатися на курси флористики. Благо таких у наш час є, хоч відбавляй. Особливо у великих містах. Трохи складніше ситуація йде з периферією. Якщо в невеликих областях пройти очне навчання фітодизайну ще як — то можна, то жителям селищ доведеться вирішувати проблему більш підходящим для цього способом. Варто відзначити, що за можливість розібратися в принципах декору з використанням квітів, потрібно чимало заплатити. З одного боку — за саме навчання, з іншого — за витратний матеріал. Так що підходити до вибору того чи іншого закладу відповідного профілю слід з великою відповідальністю.

 • . 2

  Для того, щоб з людини вийшов справжній флорист, не обов’язково навіть виходити з дому. Достатньо мати на території свого житла комп’ютер з доступом в інтернет. У цьому випадку залишається знайти авторитетних майстрів, які здійснюють навчання всіх бажаючих в режимі он — лайн за допомогою скайпу або інших подібних програм.

 • . 3

  Влаштуватися стажистом у фірму, що займається аранжуванням квітів. Суть даного кроку полягає в тому, що виконуючи за майстрів чорну роботу, можна буде набиратися досвіду, спостерігаючи за їх діями, як — то проявляти себе. Шлях це нелегкий, але зате минулий його освоїть справу досконально.

 • . 4

  Придбати спеціалізовану літературу і крок за кроком осягати таємниці фітодизайну. Мінусом даного варіанту є відсутність поблизу компетентної людини, здатного вказати на помилки. Як вивчитися на флориста самостійно? Практично ніяк. Час від часу все ж є сенс радитися з професіоналами. Набагато швидше справа піде, якщо знайомство з маленькими секретами «квіткового мистецтва» відбудеться на лекції майстра, ніж за допомогою численних спроб і помилок. Навіщо витрачати на елементарні знання місяці, коли їх можна придбати в лічені дні?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :