Як вивести лупу взимку?

як вивести лупу взимку?

Вам знадобиться
 • Вітамін В 6
 • Маска-шампунь
Інструкція
 • . 1

  Кажуть, що людину зустрічають по одягу. Дійсно, зовнішній вигляд в наш час створює перше враження і дуже важливо, щоб його не зіпсувало таке негативне явище, як лупа. Мабуть, кожна людина стикався з цією проблемою. У когось вона відпала сама собою, хтось переборов насилу, хтось бореться досі. Тому як вивести лупу буде корисно знати всім.

 • . 2

  Існують два основних типи лупи: алергічна і грибкова. Трохи частіше зустрічається перший тип, його і трохи складніше перебороти. Причиною першого типу лупи може бути недостатнє кровопостачання шкіри голови, а також дефіцит вітаміну В 6. Як це впливає на епідерміс і як з’являється лупа? Шкірі просто не вистачає білка і вона починає сохнути, лущитися і опадати.

 • . 3

  Також причиною лупи може стати грибкова інфекція. З нею можна зіткнутися в громадському транспорті, в перукарні, при контакті з людиною, вже мають грибок. Найбільше інфекції такого роду схильні діти — вони дуже багато контактують з навколишнім світом, з іншими дітьми. Найчастіше малюк заражається грибком і тоді стає актуальним питання, як позбутися лупи дитині.

 • . 4

  Крім того, дуже важко стає з приходом зими, оскільки волосся починають страждати від сухості, сильно електризуються, січеться кінчики, що сильно збільшує шанс появи лупи. Насправді у разі грибків шляху позбавлення від захворювання однакові для всіх пір року. Це шампуні проти лупи. Найефективнішими є Сульфід селену і Кетоконазол. Ці препарати легкодоступні і маються на прилавках більшості аптек. У разі безрезультатності лікування рекомендується звернутися до дерматолога — він знайде індивідуальний підхід до проблеми пацієнта і розповість як можна позбутися лупи саме йому.

 • . 5

  У зимовий час лупа, що виникла від нестачі кровопостачання або вітамінів, також лікується спеціальними шампунями. Але не варто мити голову звичайними шампунями дуже часто і сильно гарячою водою. Існують безліч зволожуючих, живильних, пом’якшувальних добавок і бальзамів. Також можна пропити курс вітамінів, але для цього необхідно звернутися до лікаря за рецептом. Як прибрати лупа, якщо шампуні не допомагають, і щозими вона з’являється або посилюється?

 • . 6

  Потрібно спробувати запобігти причини її появи. Щоб волосся не електризувалося, необхідно підтримувати нормальний рівень вологості шкіри голови. Тому настійно рекомендується повністю відмовитися від спиртовмісних косметичних засобів, лосьйонів і лаків для волосся. Уникнути зайвої електризації можуть допомогти спеціальні зволожуючі засоби — такі як «Hemp» або спрей-вуаль «Matrix». Для пом’якшення шкіри голови також можна використовувати спеціальні зволожуючі маски або живильні кондиціонери.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :