Як вивести монтажну піну після ремонту?

як вивести монтажну піну після ремонту?

Вам знадобиться
 • Гострий ніж
 • Шматок тканини
 • Харчова сіль
 • Розчинник монтажної піни
 • Будівельна роба
Інструкція
 • . 1

  Багато людей зовсім не в курсі, як вивести монтажну піну, що залишилася після ремонту. А професіонали радять використовувати спеціальний засіб під назвою «Фенозол». Однак воно не завжди допомагає, тим більше з його допомогою не вивести залишки монтажної піни з нерівних поверхонь, а також з одягу. Інші рекомендують спочатку зрізати залишки піни ножем, а вже після обробляти названим засобом. Далі потрібно промити поверхню теплою і мильною водою за допомогою чистого шматка ганчірки.

 • . 2

  Людям, знайомим з хімією, корисно знати про те, як роблять монтажну піну і з яких матеріалів, щоб бути в курсі, чим її можна видалити. Даний вид ізоляційного матеріалу називається ще пенополіуретановим герметиком, який виходить з ізоціанату і полиола, а вони, в свою чергу, виробляються з нафти.

 • . 3

  Кількість виходить з балончика піни залежить в першу чергу від температури повітря, а часом і від часу її зберігання. Існує декілька її типів, наприклад, є літня і є та, яка застосовується при низьких температурах. Однак останню не можна наносити на скрижанілі поверхні, при цьому і температура дози повинні бути плюсовою.

 • . 4

  Поки піна не засохла, виступаючі її частини потрібно акуратно прибрати ножем, а потім протерти ганчіркою, змоченою в спеціальному розчиннику. Але якщо його немає, то можна використовувати звичайну харчову сіль, розчинену в теплій воді. Цим розчином треба змочити ганчірку і протерти поверхню. Деякі монтажники прибирають зайву піну за допомогою підігрітої олії. Інші використовують спеціальні розчинники, які легко знімають шар даного типу ізоляційного матеріалу. З них багато дізналися на власному досвіді про те, як очистити піну з одягу. А тому впевнені, що зазначені розчинники не підходять для цих цілей.

 • . 5

  Знаючи напевно, як зробити піну для мийки, необхідно подумати і про те, як її видалити. Найчастіше вона забирається спеціальними спреями, розчинювальними її. І, як правило, вона продається в тих же відділах, де можна знайти балончики з монтажною піною.

 • . 6

  Будучи в курсі, як працювати з піною, можна уникнути деяких помилок. Наприклад, потрібно одягнутися в будівельну робу або старий одяг, який потім не шкода викинути, якщо піна з неї не зійде. Також необхідно використовувати рукавички, щоб потім не знімати розчинником залишки піни з рук. Адже при будівництві можливі дрібні порізи і подряпини. Крім того, такі суміші погано діють на шкіру, через що люди будівельних спеціальностей наносять на шкіру рук зволожуючий крем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :