Як вивести на відверту розмову чоловіка: поради психолога

як вивести на відверту розмову чоловіка: поради психолога

Вам знадобиться
 • Єднання
 • Терпіння
 • Раслабляйтесь атмосфера
 • Смачна вечеря
Інструкція
 • . 1

  Спілкування — це дуже важлива складова будь-яких відносин, починаючи з любовних і закінчуючи споживчими. Від того, як складеться розмова в тій чи іншій ситуації, повністю залежить успіх останньої. Найголовніше — правильно вибрати лінію поведінки і дотримуватися її. Що стосується сім’ї, розмова тут — сама необхідна складова. Однак не всі готові його вести і підтримувати.

 • . 2

  Як вивести на відверту розмову, і взагалі як вести бесіду з тими чи іншими людьми? Давайте розглянемо декілька правил. Як правило, потребностьв цьому виникає тоді, коли у відносинах спостерігається якась холодність. Найчастіше такі бесіди підготовляються ініціатором: продумується місце, час і висловлювані фрази.

 • . 3

  Важливий той факт, що чоловік повинен бути ситий. Та й відпочинок — необхідна складова: розмова з втомленим чоловіком більше схожий на монолог! Що стосується виразів, в них не повинно відчуватися тиску і різкості. Решта — справа фантазії. У питанні про те, як почати розмову з колишнім, також слід дотримуватися певної лінії поведінки. Насамперед, потрібно бути спокійною і стриманою. Найголовніше — вести себе коректно. Потрібно забути про старі відносинах, тому що тепер чоловік має право вибирати, хочетон спілкуватися чи ні.

 • . 4

  Варто звернути увагу на стільречі: слід уникати зайвих емоцій у голосі і виразів захвату. Завдання діалогу — вирішити будь-які питання, а не налагодити контакт або відновити стосунки. Проблемною ситуацією може бути питання про те, як почати розмову з покупцем, причому, так, щоб він зацікавився товаром і придбав його. Тут потрібно пам’ятати про те, що в розмові потрібно уникати закритих питань, тобто тих, на які можна дати або позитивний, або негативну відповідь.

 • . 5

  Важливий козир — це посмішка. Ввічливість і прихильність до клієнта — головний шлях до успіху. Слід проявляти зацікавленість: міміка обличчя також відіграє важливу роль. Крім цього, потрібно задавати питання, які могли б розкрити потреби покупця. Тоді можна підібрати варіант, який його максимально влаштовує. У багатьох пар часто виникають проблеми з тим, як почати розмову про секс. Адже інтимні відносини — необхідна складова у всіх людей. Найголовніше — враховувати інтереси партнера: якщо він не хоче говорити на цю тему на даний момент, не треба наполягати. Краще перенести бесіду.

 • . 6

  Можна все подати у формі гри: хтось ставить запитання, партнер відповідає і потім задає свій. Це буде невимушено і швидко. У будь-якій розмові важливо знати міру: не потрібно перегинати палицю в питаннях і не варто жартувати на кожному кроці. Гумор не завжди буває доречний. Одна з важливих складових життя сучасної людини — це розмови по телефону. Як вести розмову по телефону, щоб це не було нудно, а нитка бесіди не губилася?

 • . 7

  Одне з перших правил — це вітання, яке не повинно затягуватися. Якщо людина поспішає, краще відразу перейти до суті. Якщо ні, тоді можна дотримати люб’язності, поцікавившись про життя і здоров’я співрозмовника. Не варто затягувати розмову. Коли з’являється почуття, що теми вичерпалися, не варто «висмоктувати їх з пальця». Краще ввічливо попрощатися і пообіцяти передзвонити. Бесіда — це основа правильного та змістовного спілкування. Важливо пам’ятати про це і дотримуватися всі її правила.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :