Як вивести наркотики з організму: поради фахівця

як вивести наркотики з організму : поради фахівця

Вам знадобиться
 • Сечогінні препарати
 • Ентеросорбенти
Інструкція
 • . 1

  Наркотичні препарати небезпечні тим, що не тільки викликають залежність, а й згубно впливають на організм. У крові наркотики можуть циркулювати до декількох місяців. Важливо знати, як вивести наркотики з організму. Найбільш поширеним методом є прийом сильного сечогінного препарату. Перед цим необхідно випити велику кількість води. Однак такий метод дуже небезпечний і навіть може привести до летального результату. Другий спосіб — прийом ентеросорбентів, які вбирають у себе залишки наркотиків в шлунково-кишковому тракті.

 • . 2

  Кожен хоч раз у житті, напевно, стикався з проблемою виведення алкоголю з організму. Природним шляхом алкоголь виводиться через печінку, однак відбувається це досить повільно. Знання про те, як виводиться алкоголь з організму швидко, не завадять. По-перше, потрібно багато пити. По-друге, потрібно спробувати викликати блювотний рефлекс. По-третє, для кращого ефекту можна скористатися спеціальними препаратами.

 • . 3

  Серед молоді все частіше можна зустріти людей, що вживають курильну суміш Спайс. Матеріалів про те, як впливає Спайс на організм, недостатньо. Однак можна з упевненістю сказати, що крім задоволення, це наркотик викликає деякі згубні наслідки: розумову відсталість, психози, бронхіт, рак легенів.

 • . 4

  Деякі речовини в кави також викликають певну залежність у людини. Як впливає кава на організм? З одного боку, він покращує настрій, підвищує працездатність, здатний знизити ризик розвитку цирозу печінки, хвороб Паркінсона й Альцгеймера, діабету 2 типу, мігрені. Але з іншого боку, кава підвищує тиск, надає сильну сечогінну дію, руйнує зубну емаль. Вживання кави в помірних кількостях буде оптимально впливати на організм, не завдаючи шкоди здоров’ю.

 • . 5

  Спочатку наркотики вживалися для виготовлення наркозних засобів. Без наркозу сьогодні не обходиться жодна операція. Наркозні засоби забезпечують знеболюючий ефект, уповільнюють фізіологічні процеси в організмі. Ось як впливає наркоз на організм: в цілому особливих побічних ефектів після наркозу не існує, але деякі пацієнти відзначали порушення пам’яті і порушення сну. Наркотики є однією з сучасних глобальних проблем. Потрібно пам’ятати: стан ейфорії після прийому наркотиків триває недовго, після нього завжди настає чорна смуга.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :