Як вивести супер клей з одягу?

як вивести супер клей з одягу?

Вам знадобиться
 • Спирт
 • Оцтова кислота
 • Вода
 • Засіб «Хвилинка»
Інструкція
 • . 1

  При попаданні клею на одяг, утворюється складні плями. Звичайне прання з ним не впорається, потрібно попередньо клей відтерти, а потім випрати. Способи очищення будуть відрізнятися в залежності від виду тканини і складу клею. Як вивести супер клей з одягу, щоб не пошкодити структуру тканини? Якщо клей випадково опинився на одязі, то від нього позбавитися можна рідиною, що містить спирт. Для цього змочити їй губку або ватяний диск, протерти пляму, а після випрати із застосуванням порошку для даного виду тканини. Замість цієї рідини можна застосувати розчин столового оцту.

 • . 2

  Щоб вивести селікатної клей, виріб замочують у воді, додають їдальнею соди. Після трьох годин замочування пляму потрібно потерти щіткою і прополоскати в мильному розчині. Але перш ніж застосовувати всі ці способи, потрібно переконатися, що вони не заподіють шкоди одязі. Вивести супер клей з одягу не так то просто. З першого разу можливо нічого й не вийде. Якщо мова йде про такі тканинах, як шерсть, шовк, оксамит, то їх очищають особливим способом. Потрібно зробити розчин оцтової кислоти ( 20 г) в 100 мл води. Даним складом промити пляму, дати трохи полежати, потім змити. Якщо з першої спроби не вдалося очистити добре, то варто повторити. Якщо ж супер клей пошкодив вироби з інших тканин, то в хід йде ацетон.

 • . 3

  Необхідно їм змочити ватний диск, протерти пляму. Клей «Супер момент» дуже сильний і важко виводиться, варто бути обережним при його використанні. Канцелярський клей прибрати можна звичайним милом і холодною водою, потерши тканину. А потім випрати річ, як звичайно з порошком. Бензин, гліцерин, нашатирний спирт підійдуть для того, щоб очистити казеїновий клей. Змочують будь-який з перерахованих рідин ватний тампон, протирають пляму і так залишають на кілька хвилин ( 10 — 15), потім обполіскують і перуть. Столярний клей «залишить» речі, якщо їх просто замочити в мильному розчині на 20 хвилин, а потім випрати.

 • . 4

  До того ж у продажу є багато засобів для виведення плям, які також прекрасно впораються і з плямами від клею. Потрібно просто грамотно підійти до цього питання, підібрати засіб для певного типу тканини, і не займатися самодіяльністю, а діяти строго за інструкцією. Тоді навіть найстійкіші і «шкідливі» плями більше не будуть «прикрашати» одяг. Продаються засоби для виведення плям в кожному відділі побутової хімії. Ще потрібно пам’ятати, що чим свіжа пляма, тим легше від нього буде позбутися. З засохлої надалі скоринкою доведеться повозитися довше.

 • . 5

  Добре, коли відразу помітили пляма, тоді з ним впоратися легше. Якщо на речах було виявлено сторонній «об’єкт» у вигляді плями гумового клею, то з ним впорається засіб під назвою «Хвилинка». Якщо ніякої спосіб не допоміг в тому, як прибрати супер клей з одягу, або допоміг частково позбутися від клею, то в даному випадку є запасний варіант — хімчистка. Там напевно справлялися і з більш складними плямами, але головне вчасно цим зайнятися, поки свіжа «рана» на улюблених речах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :