Як вивести траву з городу: поради фахівців

як вивести траву з городу : поради фахівців

Вам знадобиться
 • Виривання трави
 • Скошування трави
 • Обприскування
Інструкція
 • . 1

  Часом трава так швидко росте, ніж псує зовнішній вигляд всієї ділянки. Адже іноді так хочеться, щоб вона була акуратною, або зовсім відсутня і не заважала овочам рости на грядках. Але, на жаль, пояснити їй це неможливо, тому необхідно самостійно робити спроби, щоб вивести її.

 • . 2

  Виривання трави. Найпоширеніший спосіб є банальним вириванням трави вручну, адже як вивести траву з городу таким способом, знають усі. До того ж він дуже простий, однак все-таки є деякі мінуси. По-перше, трава незабаром знову відросте, а по-друге, процес самостійного виривання трави забирає багато сил, тому доводиться часом присвячувати цілий день даній події.

 • . 3

  Скошування трави. Скошування трави є більш легким способом, до того ж він дуже швидкий і цікавий. Але на питання, як вивести бур’яни з городу за допомогою газонокосарки, кожен фахівець відповість: «ніяк». Адже в такому випадку буде завдано шкоди всім рослинам, що, безсумнівно, негативно позначиться на їх врожайності.

 • . 4

  Початкове капітальне створення грядок. Щоб не мучитися з безліччю питань, пов’язаних з бур’янами, наприклад, з таким, як вивести хрін з городу, потрібно спочатку облаштувати землю для городу. Для цього рекомендується зняти грунт і дерен до глибини 30 см, потім видалити із землі все сміття, в який входять камені і коріння, ізолюючи боки вийшла траншеї. Далі потрібно викласти на дно хмиз, потім сіно, компост, золу, торф. Загалом, необхідно створити всі умови для того, щоб грядка була теплою, але, як правило, вона буде осідати, тому доведеться додавати до неї землі. Після всього цього, питань про те, як вивести осот з городу, більше не виникне.

 • . 5

  Обприскування. Ну і, нарешті, існують спеціальні обприскуйте кошти, які призначені саме для того, щоб виводити надлишки трави. Обприскавши траву, незабаром вона почне жовтіти, і сама опадати, тому можна буде з легкістю вирішувати таке завдання, як вивести хміль з городу. Однак потрібно пам’ятати, що такі засоби містять в собі хімікати, і якщо вони потраплять на вирощувані овочі, то ефект буде точно такий же, як і з травою.

 • . 6

  Кожен описаний спосіб, безсумнівно, дозволяє позбутися від трави, яка з тих чи інших причин заважає на городній ділянці. Але важливо пам’ятати, що у всіх способів є свої мінуси, які полягають в тривалому і важкому процесі видалення трави, або в можливості завдати шкоди своїм квітам, овочам і рослинам, які вирощуються в городі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :