Як вивести вишню з городу: корисні поради

як вивести вишню з городу : корисні поради

Вам знадобиться
 • Лопата
 • Гербіциди
 • Секатор
Інструкція
 • . 1

  Як вивести вишню з городу: корисні поради Вишневий сад — це просто і прекрасно тільки в творах класиків. На ділі ж, кожен городник, на ділянці якого росте хоч одне вишневе деревце, стикався з проблемою всюдисущої порослі. Кісточки, проковтнуті раніше тваринами і птахами, дають сходи в самих невідповідних місцях: на доріжках і грядках, а земля біля дерева і зовсім щовесни виявляється усіяної молодими пагонами.

 • . 2

  На жаль, частіше за все боротьба з вишневою порослю нагадує біг по колу. Ледве чергові пагони видаляються, їх змінює десяток інших. Боротися з паростками можна і потрібно, головне, обрати правильну тактику. Перш ніж починати вивчати питання, як вивести вишню з городу, важливо визначитися, чи потрібно господареві основне материнське дерево або ж від кісточкового рослини можна позбутися повністю.

 • . 3

  Якщо розведення плодового саду не входить у плани, а збирати вишню хочеться, то боротьба повинна проводитися за наступною схемою. Щовесни поросль потрібно видаляти секатором або лопатою, намагаючись зрізати рослину як можна ближче до кореневої системи. Ці маніпуляції доведеться проводити регулярно, позбутися молодих рослин при наявності дорослого дерева так само складно, як вивести чистотіл з городу, адже викопувати пагони необхідно якомога частіше.

 • . 4

  Якщо ж плодові рослини не потрібні і мета — повністю позбутися від них, то варіантів боротьби буде більше. Перший, звичайно, методичне знищення шляхом зрізання і викопування, маніпуляції потрібно проводити якомога частіше. Зробити це так само складно, як знищити цвіркунів на городі, але дає видимий миттєвий результат і ландшафт ділянки не псується.

 • . 5

  Також з вишневою порослю можна боротися за допомогою гербіцидів — засобів для знищення рослин. Кращий склад завжди із задоволенням порадить продавець сільськогосподарського магазину. Обприскування дають видимий результат, але вимагають регулярності, якщо забувати про маніпуляції, позбутися від порослі буде так само складно, як вивести пирій з городу, а це практично неможливо.

 • . 6

  Якщо поросль регулярно проростає навколо старого дерева, то вирішити дві проблеми можна одночасно. Дорослу вишню, призначену для спила необхідно обкопати, намагаючись максимально заглибитися в грунт, оптимально, до верхніх коренів. Перерубати кореневу систему лопатою і тільки після цього намагатися витягти пень, розгойдуючи його з боку в бік. Подальші дії повинні бути як у тих, хто цікавиться питанням, як вивести очерет з городу. Землю з непотрібними рослинами необхідно перекопати декілька разів, ретельно вибрати коріння і утрамбувати.

 • . 7

  Звичайно, ще довго доведеться стежити за появою нових «непрошених гостей». Але знання в поєднанні із завзятістю і працьовитістю обов’язково дадуть результат, і ділянка буде радувати свого власника тільки бажаними рослинами. І сусіди обов’язково прийдуть за порадою до вмілому садівникові, адже кожен власник земельної ділянки знає, так складно позбутися від паростків кісточкових рослин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :