Як вивести запах котячої сечі з килима? Прибрати з килима запах сечі

як вивести запах котячої сечі з килима? прибрати з килима запах сечі

Вам знадобиться
 • Оцет, йод, миючий засіб
 • Лимонний сік, чайна заварка
 • Спирт, сода, марганцівка
Інструкція
 • . 1

  Не всі господині знають, як вивести запах котячої сечі з килима, хоча це не так складно. Отже, в першу чергу, необхідно постаратися якнайшвидше усунути саму калюжу. З цією метою рекомендується застосовувати прості паперові серветки, туалетний папір або непотрібну ганчірку, яку не шкода буде викинути, так як відіпрати її від неприємного аромату навряд чи вийде. Промокати на килимі пляма треба до тих пір, поки повністю не зникне пляма. Потім серветка кладеться на килим і залишається на час. У тому випадку, якщо калюжа була виявлена занадто пізно і сеча встигла всмоктатися в килим, необхідно взяти ганчірку, змочити її у воді і протертися місце забруднення.

 • . 2

  Не знаючи ніж прибрати запах котячої сечі з килима, можна скористатися одним перевіреним засобом — марганцівкою. Саме вона має унікальні бактерицидні і дезодоруючими властивостями, до того ж дана речовина повністю безпечно для здоров’я як людини, так і тварини. У цьому випадку береться марганцівка (рівно одна чайн. Ложечка) і розчиняється в холодній водичці (три літра). Як тільки розчин буде готовий, можна приступати безпосередньо до процесу чистки. Однак, важливо пам’ятати про те, що дана методика підходить для килимів виключно темних відтінків.

 • . 3

  Також, щоб позбутися запаху котячої сечі, рекомендується застосовувати 9-ти відсотковий оцет. Отже, необхідно взяти оцет і розвести його з чистою холодною водою у співвідношенні 1: 3. Як тільки розчин буде готовий, з його допомогою необхідно обробити пляму на килимі, що залишилося після котячої сечі. Однак, важливо пам’ятати про те, що після проведення такої обробки, треба, в обов’язковому порядку, провітрити приміщення і тимчасово не пускати тварину на килим, поки пляма не просохне. Щоб у майбутньому у тварини не з’явилося бажання ще раз сходити в туалет на килим, очищене пляму треба скропити невеликою кількістю олії чайного дерева або лимонного соку.

 • . 4

  Щоб вивести пляму з килима можна застосовувати розчин йоду. У цьому випадку треба взяти невелику кількість даного препарату (приблизно 15 або 20 крапель йоду) і розчинити в холодній воді (рівно один літр). Як тільки розчин буде готовий, з його допомогою необхідно негайно обробити пляму. У тому випадку, якщо пляма було помічено вчасно і воно ще свіже, можна застосовувати такі народні засоби, як міцна чайна заварка, горілка, ополіскувач для рота або які-небудь інші речовини, що володіють унікальними бактерицидними властивостями. Однак, не варто забувати про те, що дані кошти допоможуть видалити тільки свіжі плями, яким не більше двох-трьох годин.

 • . 5

  Для того, щоб видалити пляму котячої сечі можна використовувати ще один, експериментальний метод, в якому одночасно застосовується кілька препаратів. Отже, необхідно взяти оцет ( 100 мілілітрів), теплу воду ( 500 мілілітрів), все гарненько перемішати і отриманий розчин нанести безпосередньо на пляму. Після цього треба взяти паперовий рушник і просочити пляму, зверху насипати невелику кількість харчової соди. Тепер береться рідке мило (одна стіл. Ложечка) і змішується з перекисом водню ( 100 мілілітрів), після чого цей розчин наноситься безпосередньо на місце забруднення. Через деякий час килим треба очистити за допомогою чистої води і просушити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :