Як виховати сина без батька справжнім чоловіком?

як виховати сина без батька справжнім чоловіком?

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Любов
 • Ласка
 • Розуміння
Інструкція
 • . 1

  У сучасному світі часто багато сімейні пари розпадаються до або після народження дитини. Папа йде, а мама залишається одна з дитиною. Якщо дитина — дівчинка, то для мами не виникає жодних питань у її вихованні. А от якщо хлопчик, тут вже складніше. В основному в повноцінних сім’ях вихованням хлопчиків займається тато. У неповноцінною сім’ї на маму покладається велика відповідальність, як виховати сина без батька справжнім чоловіком. Багато жінок бояться, що їхні сини виростуть слабохарактерними і несамостійними.

 • . 2

  Дитина повинна якомога більше спілкуватися з чоловіками. Для того щоб син знав, що у нього є тато можна подумати, як дати прізвище батька дитині. Так само слід його віддати в спортивну секцію. Там він знайде не тільки друзів, але і чоловічий приклад для наслідування, наприклад тренера. Можна не боятися за сина, що він піддасться впливу друзів з вулиці. Спорт додасть дитині сили і впевненості в собі, а так само привчить до дисципліни.

 • . 3

  З самого раннього віку потрібно привчати хлопчика до самостійності. Необхідно давати йому невеликі доручення по будинку. Наприклад, погодувати кота або пропилососити і витерти пил. Не потрібно контролювати в цей момент дії дитини. Інакше він буде думати, що мама завжди йому допоможе, і не зможе через це стати самостійним. Дитину не потрібно лаяти, якщо у нього щось не так вийшло. Краще похвалити його, подякувати і розповісти, як потрібно робити наступного разу.

 • . 4

  Потрібно показати дитині, що мама авторитет для нього, але тиснути на нього не слід. Він повинен розуміти, що в родині мама головна. Потрібно показати синові, як пробачити батька за його вчинок і жити далі. Мама повинна дарувати дитині любов, тепло і ласку. І не слід з ним постійно сюсюкаться, інакше з нього виростить розпещений хлопчик. Не потрібно культивувати ненависть до батька, якщо мати ще не до кінця сама пробачила батькові дитини всі образи.

 • . 5

  Щоб виховати чоловіка, потрібно в ранньому дитинстві йому закладати в підсвідомість, що він сильний і мужній хлопчик. Необхідно його хвалити, навіть якщо у нього щось не виходить. Надавати йому сил і впевненості своєю вірою в нього. І щоб недолугий тато не заважав ідилії сім’ї, потрібно подумати, як виписати батька з цієї сім’ї. Якщо, звичайно, мати впевнена, що її син нічого путнього не винесе з коротких зустрічей зі своїм татом.

 • . 6

  Мамі необхідно показати дитині, що жінка — це крихке, ніжне і дбайливе істота від природи. Це дозволить хлопчикові сформувати почуття відповідальності і відчути роль чоловіка в родині. Необхідно налагодити контакт між сином і батьком і навчити його, як спілкуватися з батьком правильно. Ні в якому разі мама не повинна йому замінювати батька, і постійно нагадувати дитині, як їй важко і складно з ним. Це призведе до психологічного розладу у дитини і сформує у нього почуття провини за мамині проблеми.

 • . 7

  Виховати дитину — це дуже важке заняття, навіть якщо сім’я повноцінна. А виховання хлопчика однією мамою — подвійно важко. Не варто сприймати це як важку ношу, яку мама несе протягом усього життя. Виховання має приносити радість, тоді і син буде щасливий і виростить справжнім чоловіком. У майбутньому він буде вже піклуватися про свою маму, і приносити їй радість і тільки почуття гордості за нього.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :