Як виявляється цироз печінки: клінічна картина

як виявляється цироз печінки: клінічна картина

Вам знадобиться
 • Консультація терапевта
 • Обстеження
 • Бажання лікуватися
 • Знання харакітерних симптомів
Інструкція
 • . 1

  Чому захворювання печінки назвали цирозом? Виявляється, в перекладі з грецького «цироз» є визначенням лимонно-жовтого, майже рудого кольору. Саме таку забарвлення набуває орган у разі поразки. Природно, це не єдина ознака, як проявляється цироз печінки. Незалежно від причини захворювання, завжди спостерігається одна і та ж клінічна картина. Відбувається руйнування структури тканини, яка поступово перетворюється в рубцеву.

 • . 2

  Найбільш часто цироз розвивається через пристрасть до напоїв, що містять алкоголь. Також, поява хвороби пов’язують з наявністю вірусного гепатиту, зниженням імунітету, генетичною схильністю, застоєм жовчі, отруєнням і закупоркою печінкових вен. Розвиток захворювання становить серйозну загрозу, позбутися якої методами, як можна почистити печінку, неможливо.

 • . 3

  Структурні зміни призводять до дисфункції органу, внаслідок чого відбувається накопичення токсичних речовин. Тому, в першу чергу необхідно скласти програму, як відновити клітини печінки. Діагностування хвороби включає складання анамнезу, тобто оцінки стану пацієнта. Для підтвердження діагнозу велике значення мають ознаки, що дозволяють зробити попередній висновок.

 • . 4

  На ранніх стадіях, коли лікування можна проводити за допомогою медикаментозної терапії, відзначається дискомфорт, відчуття тяжкості і болючий синдром у місці розташування органу. Особливо сильно дані симптоми проявляються після фізичного навантаження і прийому їжі. У пацієнта посилюється метеоризм, здувається живіт, в роті відчувається гіркуватий присмак. Вже на цій стадії потрібно задуматися, як оздоровити печінку.

 • . 5

  Подальший перебіг хвороби призводить до зниження апетиту, частих нападів блювоти і до практично постійної нудоті. У крові істотно підвищується вміст білірубіну, а також, холестерину. Тому, шкіра і склери очей хворої людини стають жовтуватими. Присутній шкірний свербіж, часто відбуваються кровотечі з ясен і носа. Кров довго не згортається навіть при дрібних порізах.

 • . 6

  Відсутність лікування може призвести до летального результату або коматозному стану. Тому, при перших ознаках нездужання потрібно задуматися, як перевірити стан печінки. У черевній порожнині пацієнта накопичується рідина, і живіт виглядає набагато більше. Шкіра людини покривається характерними судинними зірочками. Цироз дає такі ускладнення, як: порушення менструального циклу, імпотенцію, зниження пам’яті. Нерідкі головні болі і порушення сну.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :