Як вижити з алкоголіком?

як вижити з алкоголіком?

Вам знадобиться
 • Лікар
 • Сила волі
 • Твердість характеру
 • Розум
 • Тверезість розуму
 • Щирість
Інструкція
 • . 1

  Безумовно, алкоголіка необхідно лікувати. Але багато родин знають виходячи зі свого гірко досвіду, що досягти позитивного результату дуже і дуже складно. На докторів і лікарів йдуть всі заощадження, а алкоголь з колишньою силою притягує розум хворої людини.

 • . 2

  Зупиніться на мить і поміркуйте. Подивіться на своїх дітей. Чого вони і ви позбулися в результаті того, що в сім’ї проживає алкоголік. Чи справді цей хвора людина хоче бути вилікуваним? Так, необхідно допомагати ближнім. Але іноді слід визнати, що бій програний. Що пора рятувати себе і дітей. Адже в цій ситуації руйнується їхній майбутнє, яке змінити вже буде вам не під силу. Бути може, настав час збирати валізи і йти в нікуди. Безумовно, вирішувати тільки вам. Проте вже зараз скоротіть витрати на задоволення «потреб» алкоголіка і купіть на ці гроші дітям нові чоботи.

 • . 3

  Дуже часто люди в стані алкогольного сп’яніння стають жорстокими, агресивними. Чоловіки б’ють не тільки своїх дружин, але і в пориві гніву калічать своїх дітей. Вам необхідно захистити їх і себе. Якщо є можливість, встановіть в одній з кімнат залізні двері із замком. Як тільки ви почуєте кроки свого п’яного родича, закривайтеся на всі засуви. Але будьте акуратні, щоб він не встиг проникнути в ваше притулок.

 • . 4

  Бажано провести в кімнату телефон або підключити комп’ютер до інтернету. У вас повинна бути можливість покликати на допомогу. Заздалегідь випишіть телефони екстрених служб. Не бійтеся дзвонити в міліцію. Так, ця людина, який втратив свій вигляд, ваш родич, муж. Але якщо його не зупинити, він не тільки покалічить вас, ваших дітей, але і може вчинити ненавмисне вбивство інших людей. Тому варто підняти трубку і покликати на допомогу.

 • . 5

  Якщо він перерізав телефонні дроти або інтернетний кабель, відкривайте вікно навстіж і кричите що є сил. Хто-небудь із сусідів або сам прийде на допомогу, або подзвонить в міліцію.

 • . 6

  Є й більш жорстокий вихід із ситуації. Не пускати алкоголіка в квартиру. Багато жінок безжально замикають двері зсередини і чекають, поки їх благовірний НЕ протверезіє. Так, залишається страх за його життя, здоров’я. Але іноді іншого виходу просто немає.

 • . 7

  Обов’язково знайдіть номер телефону служби довіри. Вам необхідна психологічна допомога і підтримка. Ваш дзвінок буде анонімним і ніхто, навіть співробітник служби не дізнається вашого справжнього імені. Розкажіть про свої проблеми, поділіться переживаннями. Швидше за все, співробітник служби довіри зможе підказати вам номери і адреси інших фахівців, лікарів. Зареєструйтеся на сайтах і форумах, де обговорюються проблеми алкоголізму. Не залишайтеся наодинці зі своєю проблемою.

 • . 8

  Ймовірно, вам потрібно консультація психолога. Люди, які живуть з алкоголіками, іноді стають співзалежними. Адже їхнє життя набуває певний сенс. Це постійна боротьба за здоров’я близької людини, супровід його по лікарях і багато іншого. І в цьому випадку жити по-іншому родичі алкоголіків вже не можуть.

 • . 9

  Існує й інша сторона медалі. Підсвідомо та людина, яка живе з алкоголіком, підносить себе в ранг супергероїв. Він мовчки звалює на себе цей хрест і вважає, що цю ношу він зобов’язаний нести по життю. Запитайте себе, чому ви згодні жити таким життям. Вам важливо відчувати себе потрібним? Або ви караєте себе за помилки минулих років? Чи дійсно у вас залишилися колишні почуття або вони трансформувалися в звичку? Обов’язково розкажіть психолога або одному про свої внутрішні переживання.

 • . 10

  І якщо ви вирішили налякати алкоголіка, почніть дійсно реалізовувати свої погрози. Дуже часто жінки лякають своїх благовірних тим, що підуть до мами і напишуть заяву на розлучення. Але, пролітає день, тиждень, чоловік знову приходить п’яним, а на ранок, прокидаючись, бачить сніданок на столі і дружину біля плити. Вже якщо ви сказали, що виїдете до мами — зберіть речі, візьміть дітей і дійсно вирушайте в свій отчий будинок. Будьте вірні своїм словам. Якщо виконати свої погрози ви не готові, не слід в такому випадку даремно залякувати алкоголіка. Він дуже скоро відчує ваше покірливе смиренність із ситуацією і продовжить зі спокійною совістю проводити вечори в компанії горілки і своїх друзів-алкоголіків.

 • . 11

  Кожен день, витрачаючи свої сили на виживання, ви позбавляєте самі себе можливості прожити повноцінне і щасливе життя. Ви, самі того не бажаючи, крадете дитинство у своїх дітей. Боріться і рятуйте свого родича, але коли бій програно, знайдіть у собі сили гідно піти з поля бою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :