Як визначити ціну ікони?

як визначити ціну ікони?

Вам знадобиться
 • Ікона
 • Збільшувальне скло
 • Уважність
Інструкція
 • . 1

  З кожним роком ікони стають все цінніше. І придбана ікона сьогодні через певний час може коштувати досить дорого. Але не всі ікони рівноцінно цінні. Тому якщо ви бажаєте придбати ікону з метою вкладення свого капіталу потрібно знати, як визначити ціну ікони і вміти цими знаннями користуватися.

 • . 2

  Перше, що істотно впливає на ціну, це спосіб виготовлення ікони. Якщо вона була роздрукована в друкарні, то її вартість буде низькою. Якщо ж вона була написана від руки фарбою, то це шедевр буде в ціні і сьогодні і через кілька років. При написанні ікони творець вкладає неї свою душу, вона володіє певною живий енергетиків, на відміну від простої друкованої.

 • . 3

  Ще одним методом, як дізнатися ціну ікони, це подивитися на те, що на ній зображено. Це не має сенсу тільки для друкованих ікон. Написана ікона буде коштувати дорожче, якщо не ній є багато деталей. Наприклад, при написанні образу святителя, потрібно створити більше дрібних деталей в одязі, ніж при створенні образу преподобного.

 • . 4

  На ціну так само впливає розмір ікони. Чим більше буде ікона, тим дорожче вона буде коштувати. Найменші ікони можуть бути розміром з долоньку. Ще одним фактором, який визначає ціну картини, це якість матеріалів, які використовувалися при її створенні. Тут враховується все: порода деревини, використовувані фарби, позолота.

 • . 5

  Ціни на ікони широко варіюються. Якщо ви бажаєте придбати або замовити ікону хорошої якості, то вам доведеться віддати за неї близько п’ятнадцяти тисяч рублів, а може і дорожче. Ну а вартість друкованої ікони може досягати двох або трьох тисяч рублів. Ще одним фактором, який впливає на вартість ікони, це кількість образів на іконі і складність всього зображення.

 • . 6

  Ті ікони, на яких є прикраси, крила ангелів, з глибокою промальовуванням пір’я коштуватимуть дорожче. І велика ікона з дрібними деталями може коштувати близько двадцяти тисяч рублів. Чимало важливо хто створив ікону. Якщо це рука відомого майстра, то ціна ікони буде дорожче, ніж подібна ікона, написана ще невідомим художником. Це правило схоже з придбання звичайної картини. Так само ціна залежить від вживаної на іконі техніці виконання образу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :