Як визначити габарити автомобіля?

як визначити габарити автомобіля?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Рулетка
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Сідаючи за кермо автомобіля, Вам необхідно відчути свою машину. Пам’ятайте, що для того, щоб відчути свій автомобіль Вам необхідно набратися досвіду їзди на новій машині. Досвід, це першочергове завдання, яке допоможе відчути автомобіль. Дотримуйтесь відстань до перешкод з урахуванням бампера. Абсолютно немає необхідності бачити асфальт перед капотом авто. Немає необхідності дивитися на дорогу при русі.

 • . 2

  При їзді заднім ходом, якщо у Вас седан, то врежьте антену в бампер, який ззаду. Якщо у Вас хетчбек, то за орієнтир можна приймати задній двірник. Визначайте бічні габарити автомобіля по дзеркалах заднього виду, які знаходяться з боків Вашої машини. Вам необхідно орієнтуватися на крайні частини дзеркал. Якщо дотримуватися дані рекомендації, то Ви перестанете задавати собі питання як визначити габарити автомобіля?

 • . 3

  Визначити довжину Ви зможете, розрахувавши відстань між виступаючими елементами попереду і позаду машини. Найпростіше буде орієнтуватися на передній і задній бампера. Якщо на Вашій машині встановлено тягово-зчіпний пристрій (фаркоп), то орієнтуватися потрібно не на бампер, а на фаркоп. Це і буде справжня довжина Вашої машини.

 • . 4

  Визначити ширину автомобіля Ви зможете, розрахувавши відстань між краями бічних дзеркал. До вийшла віддалі Вам необхідно додати близько 10 сантиметрів. Ви отримаєте справжню ширину авто. Щоб визначити висоту автомобіля недостатньо дізнатися висоту стелі. Справжня висота визначається найвищою точкою даху — спойлером або ж висотою антени.

 • . 5

  Це прості рекомендації, як оцінити габарити автомобіля. Знання габарити вашого автомобіля допоможе Вам дізнатися поняття точки безпечного повороту і швидше навчить користуватися нею. Знання статистичних габаритів допоможе полегшити питання паркування в гараж. Статистичні габарити складаються з істинної довжини, ширини і висоти. Крім того, знання істинних габаритів допомагає при розрахунку маневрів автомобіля.

 • . 6

  Щоб контролювати габарити автомобіля необхідно знати, чим і як здійснювати цю процедуру. По-перше, габарити контролюються зором водія. По-друге, знання дрібниць, на які необхідно звертати увагу. По-третє, необхідно володіти хоча-б зразковими знаннями про габарити автомобіля. Як четвертий фактор, фахівці відзначають небажання зачепити машиною небудь.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :