Як визначити колір аури?

як визначити колір аури?

Вам знадобиться
 • Тьмяно освітлена кімната
 • Тихе місце для концентрації
 • Дзеркало
Інструкція
 • . 1

  Використовуючи зручний стілець, слід зайняти комфортне положення в тихій кімнаті, де можна медитувати і зосереджуватися без перерв. Стілець повинен розташовуватися ближче до порожньої світлій стіні. У кімнаті має бути тьмяне світло (це потрібно, щоб нічого ні впливало на концентрацію).

 • . 2

  Сидячи на стільці і отримавши для себе глибоке розслаблюючу стан розуму і тіла, потрібно взяти дві руки і стиснути їх разом. Коли починає відчуватися енергія між двома руками, потрібно послабити їх і стиснути знову. Не можна втрачати концентрацію до тих пір, поки не з’явитися відчуття того, що це той обсяг енергії, який може вміститися між долонями. Цей дієвий спосіб допоможе зрозуміти, як дізнатися колір своєї аури і її побачити.

 • . 3

  Як тільки енергія досягла своєї межі, тоді можна буде опустити руки. Потім слід повільно повернути їх до рівня грудей долонями один до одного. Зводити руки разом слід постійно, поки не відчувається опір між ними. Не можна дозволяти долонях взагалі стикатися.

 • . 4

  Шукаючи спосіб, як побачити колір аури, останнє, що потрібно зробити, це злегка зосередити свій погляд на область, навколишнє руки (контур руки). Повинен бути видно світло або легкі кольорові смуги навколо рук, це і є аура. Якщо при проведенні процедур відчувається пульсування або поколювання не потрібно панікувати, це відчуття енергії сили, яким володіє тіло.

 • . 5

  Але це не єдиний спосіб того, як визначити колір аури. Можна так само для цього використовувати дзеркало. Для цього потрібно сісти перед дзеркалом, налаштувати себе на спокійне і медитативний стан. Далі слід закрити очі і глибоко дихати, поки тіло повністю не розслабитися. Ззаду повинна розташовуватися стіна, без якої або яскравою обробки, щоб м’яке, непряме освітлення навколо тіла було чітко видно на її фоні.

 • . 6

  Тепер можна відкрити повільно очі, і подивитися на своє відображення в дзеркалі. Очі повинні бути дещо не в фокусі і дивитися на область навколо тіла в дзеркалі, а не безпосередньо на себе. Має бути видно яскраве світло навколо тіла. З першого разу може вийти не все, тому що для цього потрібна постійна практика. Якщо аура починає пропадати, потрібно розслабитися і спробувати налаштувати сприйняття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :