Як визначити натуральну зубну пасту?

як визначити натуральну зубну пасту ?

Вам знадобиться
 • Зубний паста
 • Спостережливість
Інструкція
 • . 1

  На упаковках таких коштів, як шампунь, зубна паста і т. д. є маленький кольоровий прямокутник. Мало хто при виборі косметичних засобів звертає на нього увагу. А тим часом саме це непримітний прямокутник показує, чи є той чи інший засіб натуральним або зроблено повністю з хімічних складових. Так як визначити натуральну зубну пасту?

 • . 2

  Темний квадратТакой знак свідчить про те, що перед покупцем — товар, на все 100% складається з хімії. Це означає, що нічого натурального там навіть близько немає. Серед інгредієнтів пасти можуть крім вельми нешкідливих складів виявитися такі речовини, як лаурилсульфат натрію, триклозан, парабени і т. п. Помітивши темний квадрат і намагаючись зрозуміти як визначити якість зубної пасти, рекомендується якомога швидше покласти її назад на полицю.

 • . 3

  Червоний квадратЗдесь ситуація йде трохи краще: пасти, помічені червоним значком, складаються на 30% з натуральних компонентів. Однак не варто радіти передчасно: в останніх 70% також можуть міститися вельми небезпечні для здоров’я зубів і всього організму речовини і домішки. Зате якщо потрібно дізнатися як почистити золото зубною пастою, «чорні» або «червоні» пасти — ідеальний вибір.

 • . 4

  Зелений квадратЕто, можна сказати, оптимальний варіант. Адже такі пасти на 100% складаються з натуральних компонентів. Вони не містять в собі шкідливих домішок і повністю безпечні для організму. «Зелені» пасти коштують дорожче і не у всіх є можливість користуватися ними постійно. Тому можна обмежитися «червоної», адже далеко не завжди хімія небезпечна для здоров’я. Однак краще в цьому випадку прочитати як часто міняти зубну пасту і час від часу «реанімувати» свої зуби за допомогою натурального кошти.

 • . 5

  Що може міститися в зубній пасті? — Лаурилсульфат натрію. Дешевий образователь піни, застосовуваний для очищення моторів авто від масла. Присутній в сильно пінних пастах. Може стати причиною алергічних реакцій, сухості шкіри, порушення зору і навіть зміни білкового складу клітин. — Триклозан. Антибіотик, що вбиває хвороботворні віруси і бактерії … заодно з корисними. Досліди на тваринах показали, що триклозан може порушити роботу ендокринної системи і послабити імунітет.

 • . 6

  Парабени і хлоргексидин: чи так вже вони нешкідливі? — Хлоргексидин. Ще один компонент, якого краще уникати, задумавшись, як підібрати зубну пасту. Викликає дисбактеріоз кишечника і слизової, через що зуби можуть почати руйнуватися. — Парабени. Офіційно доведено безпеку етил-і метілпарабенов. Решта не заборонені, але все ще тестуються на токсичність і вплив на репродуктивну систему. Тільки вибираючи зубну пасту з розумом, можна не турбуватися за своє здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :