Як визначити породу собаки по цуценяті?

як визначити породу собаки по цуценяті?

Вам знадобиться
 • Правильне годування
 • Тренування собаки
 • Прогулянки з собакою
Інструкція
 • . 1

  У різних життєвих ситуаціях може стати в нагоді вміння відрізняти породистого пса від дворняги, так як визначити породу собаки? Наприклад, якщо людина знайшов пса, то треба спочатку вимити його, обробити від бліх, відвести до ветеринара, а потім звернутися до досвідчених собакознавці. Фахівці визначать породу собаки, розкажуть особливості цієї породи. Інший випадок: людина хоче купити породистого пса на «пташиному» ринку, але тут легко помилитися, адже можуть продати метисів і дворняг під виглядом породистих вихованців, тому без собакознавці тут не обійтися.

 • . 2

  Про здоров’я домашнього улюбленця треба піклуватися, особливу увагу слід приділяти харчуванню, як правильно годувати собаку? На це питання є кілька відповідей. Перший: можна годувати натуральною їжею, тобто потрібно скласти раціон, який би складався б на дві третини з їжі тваринного походження і м’яса, на одну третину з рослинних продуктів. Як добавку можна використовувати сир, яйця, але молоко для дорослих собак небажано. Не можна давати собаці свинину, солодощі, алкоголь, все солоне. Сира їжа легше засвоюється домашнім вихованцем, ніж варена, крупи і деякі інші продукти не рекомендуються багатьом породам собак. Другий варіант: годувати собаку готовими кормами, він містить всі потрібні поживні елементи, але необхідно вибирати корм високої якості.

 • . 3

  Після того, як вірний друг придбаний, необхідно подумати про те, як тренувати собаку, адже треба бути у відповіді за собаку, а для цього потрібні виховання і тренування. Вже з перших днів слід тренувати свою собаку, облаштувати їй зручне місце, і дуже швидко щеня вивчить команди «Місце» і «До мене». Під час тренувань слід заохочувати свого вихованця ласощами, наприклад, несолоним крекером, а ще потрібно його хвалити, дарувати ласку за слухняність. Заняття треба проводити в хорошому настрої, щоб не мучити ні себе, чи не собаку. Тренувати вихованця потрібно кілька разів на день, буквально по десять хвилин. Щеня запам’ятає команди за два — три дні, але їх потрібно закріплювати. Тренувати повинен тільки одна людина, подавати команди чітко, інтонаційно виділяти.

 • . 4

  Свіже повітря необхідний для домашнього вихованця, а як з собакою гуляти? Для прогулянок потрібно використовувати повідець, тому що собака на вулиці може стати некерованою, буде повільно виконувати вивчені команди. Рекомендується вигулювати домашнього вихованця 3 рази на день в сквері, парках.

 • . 5

  Ті люди, до яких вихованець потрапляє випадково, цікавиться, як визначити вік собаки. Варто звернути увагу на зуби. До року у собак змінюється молочний ряд, в три роки стерті зачепи верхньої щелепи, потім зуби жовтіють, стираються ікла. Якщо говорити про вовни, то з віком у цих тварин вона стає грубою, що не блищить, в сім років з’являється сивина, а очі у цьому після семи років — глибоко посаджені. Любіть своїх домашніх вихованців і користуйтеся запропонованими порадами!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :