Як визначити пухлина головного мозку: симптоми, лікування

як визначити пухлина головного мозку : симптоми, лікування

Вам знадобиться
 • Проаналізувати симптоми
 • Звернутися до лікаря
 • Серйозне обстеження
Інструкція
 • . 1

  Як визначити пухлина головного мозку: симптоми, леченіеОпухолі головного мозку діляться на доброякісні та злоякісні. Доброякісні освіти, на відміну від злоякісних, не проростають в навколишні тканини і не дають метастазів, але вони схильні до переродження. Симптоматика різних пухлин мозку схожа і залежить від області розташування освіти. Знати, як визначити пухлина головного мозку, може тільки фахівець, який використовує для цього необхідні дослідження.

 • . 2

  Постійна вимотуюча головний біль — один з основних симптомів пухлини мозку. Викликається вона підвищенням внутрішньочерепного тиску, і не знімається звичайними знеболюючими препаратами. Головний біль може супроводжуватися блювотою, яка не приносить полегшення. Ще один з характерних симптомів пухлини мозку — запаморочення. Мати уявлення про те, як лікувати пухлину мозку, може тільки лікар. При появі перших симптомів, слід звернутися до фахівця, щоб не пропустити початок серйозного захворювання.

 • . 3

  При подальшому розвитку захворювання можуть проявитися такі симптоми, як порушення ходи і координації рухів, розлад пам’яті й мови, оніміння кінцівок, посмикування очних яблук, судоми. Людина може стати надмірно сонливою, поступово змінюється характер, з’являється дратівливість, виникають розлади поведінки. При появі подібних симптомів слід звернутися до лікаря, який визначить характер захворювання, як виглядає ракова пухлина, наскільки небезпечно доброякісне утворення і призначить відповідне лікування.

 • . 4

  Не варто довіряти лікування пухлини головного мозку цілителям і екстрасенсів, зволікання та сумнівні методи лікування можуть стати фатальними для хворого. Операбельну пухлина треба лікувати хірургічним шляхом, але за допомогою операції не завжди можна видалити освіту повністю. Для усунення залишків пухлини використовується радіотерапія. Якщо освіта є злоякісним, лікар визначить, як швидко росте пухлина, і додатково призначить променеву терапію і хіміотерапію. У разі неоперабельний пухлини, опромінення може стати альтернативою хірургічного втручання.

 • . 5

  Лікування пухлин головного мозку — складний і відповідальний процес. При появі перших симптомів, хворому слід обов’язково звернутися до фахівця. Симптоми пухлини мозку можуть бути характерні для безлічі інших захворювань. Лише грамотний фахівець може знати, як визначити злоякісну пухлину, як відрізнити її від доброякісної, зуміє поставити правильний діагноз і призначити грамотне лікування. Іноді пухлини головного мозку можуть бути вторинними, і представляти собою метастази злоякісних утворень інших органів. Чим швидше хворий звернеться до лікаря, тим більше у нього шансів, що вчасно розпочате лікування допоможе подолати хворобу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :