Як визначити рік випуску двигуна?

як визначити рік випуску двигуна?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Документи на автомобіль
Інструкція
 • . 1

  Кожного володаря автомобіля цікавить, як визначити рік випуску двигуна і дізнатися, чи не чи замінили його іншим, чи не рідним двигуном. Це потрібно і для того, щоб при купівлі автомобіля, вам не дали замість нового, старий і зношений двигун. Відповідно, дуже важливо знати всі способи визначення року випуску мотора. Щоб не помилитися при купівлі і знати, з чого зібраний ваш автомобіль.

 • . 2

  Не всі знають, як визначити рік випуску двигуна. А рік випуску двигуна можна визначити за його номером. Для цього потрібно знайти на автомобілі номер його кузова (VIN). Номер VIN є у всіх автомобілях. Номер кузова вибивають під капотом, але буває і в інших місцях автомобіля. Цей номер вказаний в технічному паспорті машини. За цим номером ви зможете визначити рік випуску: машини, двигуна та інших деталей, які мають номер.

 • . 3

  Потрібно подивитися на символ від номера, в ньому може бути десять цифр. Для цього є таблиця, в якій розшифровується символ VIN номера. І букви і цифри VIN номера вказують на дату випуску. Дату випуску машини, можна визначити, оглянувши кабелі, капот і дроти. Якщо лобове скло в машині не міняли, то останні дві цифри і вкажуть вам рік випуску.

 • . 4

  Але тут всі замислюються над тим, як визначити точну дату машини без номера VIN. У такому випадку, ви можете звернутися до документальними даними. На кожному двигуні є номер. На дату вказує п’ятий номерний знак; до п’ятого знака йде інформація про це двигуні, після — йде заводський номер. Найчастіше, якого року кузов, такого і мотор. Якщо двигун з подушками, то на них є дати випуску.

 • . 5

  В автомобілях не вітчизняного виробництва (США, Канада) біля водія є табличка, на якій ставлять дату випуску. А знак VIN — тобто десятий знак, на американках — це модельний рік. У деяких автомобілів рік випуску зазначений в номері на двигуні. Тоді як дізнатися рік випуску двигуна? При покупці машини треба враховувати, що між датами виготовлення деталей може бути різниця в кілька місяців. Або ж деталі були замінені, якщо автомобіль не новий.

 • . 6

  Тоді датою випуску вважається той рік, на який вказує більше деталей. Також можна переглянути ливарні мітки, маркування на дешевих деталях, які навряд чи будуть міняти. А в деяких моделях поряд з номером двигуна на блоці стоїть рік випуску. Буває, що реєстрація авто пройшла в кінці року, а в продаж вийшла на наступний рік. От і не збігаються дати. Можна визначити дату мотора будь-яких марок, у яких є база даних. Так само інформація повинна бути в ПТС.

 • . 7

  Обов’язково враховуйте: назва машини, країну виробника, фірму виробника та інші факти. Якщо неможливо визначити рік випуску, використовуючи вищевказані методи, завжди можна провести експертизу в організаціях або лабораторіях, які мають ліцензію. Або звернутися в Онлайн-консультацію фірми виробника. Але краще все ж не купувати сумнівних і несправних автомобілів, у яких деталі зроблені невідомо коли.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :