Як визначити серйозність намірів чоловіка?

як визначити серйозність намірів чоловіка ?

Вам знадобиться
 • Чоловік
 • Жінка
Інструкція
 • . 1

  Коли жінка знайомиться з чоловіком, то, звичайно, її хвилює питання серйозності її намірів. Рідко яка представниця прекрасної статі прагне до того, щоб її «поматросілі і кинули». Більшість дівчаток, дівчат, жінок мріють про те, щоб знайти хорошого чоловіка, який зможе стати супутником життя. Тому питання, як визначити серйозність намірів чоловіка, є досить актуальним для жінок, що знаходяться в «активному пошуку».

 • . 2

  Перш за все слід звернути увагу на те, як чоловік поводиться в присутності жінки. Якщо він налаштований на довгі і серйозні відносини, то, звичайно, поведінка буде досить пристойним. Якщо ж чоловік дозволяє собі різні вольності, нецензурні вирази, демонструє зневажливе ставлення, то навряд чи можна говорити про глибокі почуття. Одним словом, рішення задачі, як розпізнати наміри чоловіка, прямо пов’язане з оцінкою його поведінки.

 • . 3

  Крім того, серйозність чоловіка можна визначити і за ступенем його відкритості. Якщо він перестав соромитися свою обраницю і довіряє їй всі свої таємниці і секрети, багато розповідає про себе та сім’ю, то це явно говорить про ТОИ, що він бачить у жінці потенційну супутницю життя. Також це стосується деяких побутових нюансів: наприклад, чоловік може запросити партнерку додому, познайомити з батьками. Все це варто враховувати дівчатам, які замислюються, як зрозуміти наміри молодої людини.

 • . 4

  Ставлення чоловіка до інтимної сфери також може сказати багато про що. Якщо молода людина квапить події, прагне наблизити момент зближення, то навряд чи він налаштований на дійсно серйозні стосунки. Швидше, йому хочеться непогано розважитися в ліжку. Це важливо пам’ятати всім жінкам, які не зовсім розуміють, як визначити наміри чоловіка.

 • . 5

  Якщо чоловік дійсно відчуває серйозні почуття, то він буде прощати жінці деякі капризи і образи, після конфлікту прагнути до примирення. Якщо ж такого стану речей не спостерігається, то навряд чи чоловік має намір розвивати довгограючий роман. Жінка, яка давно зустрічається з чоловіком і не знає, як зрозуміти його наміри, повинна звернути увагу саме на його дії при конфліктах. Таким чином, визначити серйозність чоловіки досить просто. Для цього необхідно уважно проаналізувати його ставлення до жінки і деякі їх нюанси.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :