Як визначити симпатію чоловіки безпомилково?

як визначити симпатію чоловіки безпомилково ?

Вам знадобиться
 • Увага
 • Астрологія
 • Посмішка
 • Поведінка
Інструкція
 • . 1

  Поведінка. Чоловіки проявляють симпатію до протилежної статі по шаблону, і якщо дізнатися, як вони це роблю, то можна побачити їх справжнє ставлення. У першу чергу слід звернути увагу на поведінку чоловіка в присутності жінки, яка йому подобається. Як правило, він намагається виділитися якимось неординарним чином, особливо коли поблизу є інші чоловіки. Коли чоловік проходить поруч з сподобалася жінкою, то його постава випрямляється, а жести стають більш стриманими.

 • . 2

  Голос. Роздумуючи над тим, як визначити симпатію чоловіки, слід звернути увагу на голос, який може видати його з головою. У більшості випадків, чоловік розмовляє з зацікавила його особливої оксамитовим і більш низьким голосом. Але якщо його голос тремтить, то це означає хвилювання, таке часто трапляється, коли об’єкт обожнювання несподівано підходить до чоловіка, і застає зненацька.

 • . 3

  Взгляд. Багато чоловіків знають, як приховати симпатію, тому їх важко обчислити з поведінки, але в цьому випадку слід звернути увагу, на, то які погляди він кидає на об’єкт свого обожнювання. Зазвичай чоловіки спостерігають за сподобалася жінкою і часто кидають на неї випадкові погляди. Така поведінка в більшості випадків можна спостерігати у сором’язливих індивідуумів.

 • . 4

  Жести. Чоловіки часто не знають, як зізнатися дівчині в симпатії, щоб не бути відкинутими, тому й зберігають мовчання, але особливе ставлення видають жести. Якщо чоловік розмовляє з сподобалася йому дамою, то він погладжує волосся, поправляє краватку, осмикує комірець, струшувати невидимі порошинки з одягу, загалом, підсвідомо намагається привести себе в порядок.

 • . 5

  Астрологія. У визначенні справжніх почуттів допоможе астрологія, наприклад, якщо знати, як тілець проявляє симпатію, то можна легко розкрити його справжнє ставлення, і в разі нещирості порвати з цим індивідуумом. Завдяки астрології можна заздалегідь прорахувати відносини з тим чи іншим знаком зодіаку, тоді вдасться уникнути безліч помилок, і знайти по-справжньому люблячої людини.

 • . 6

  Посмішка. Психологи на питання, про те, як виразити симпатію хлопцю, радять використовувати посмішку. Потрібно посміхнутися об’єкту обожнювання і подивитися, що він зробить у відповідь. Якщо він теж щиро усміхнеться, значить, дівчина йому теж подобатися, а в разі, коли посмішка натягнута, потрібно просто припинити з ним спілкування, оскільки він симпатизує комусь іншому. Використовуючи вищеописані методи, можна безпомилково визначити симпатію чоловіки, головне в цьому випадку — уважність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :