Як визначити стать сухопутної черепахи?

як визначити стать сухопутної черепахи ?

Вам знадобиться
 • Черепаха
 • Ознаки
 • Аналізи
 • Допитливість
Інструкція
 • . 1

  Визначення статі тварини — справа серйозна. Перед тим, як брати черепаху, потрібно подумати: взяти хлопчика чи дівчинку. Більшість іноді байдуже до цього ставиться. Проте варто підійти до цього питання серйозно. Якщо черепаха потрібна для розведення і продовження роду, то найкраще брати самку. А якщо ж просто для того, щоб скрасити самотність або подбати про когось, то, безперечно, хлопчика. Варто ще врахувати, що самка може виробляти потомство і, буває, не зовсім вдало. При неблагополучних пологах черепаха може померти, як і її плід. Для тих у кого слабке серце — краще утриматися від цього. Тому обов’язково потрібно вирішити, який підлогу черепахи потрібен.

 • . 2

  Іноді в зоомагазинах продавці також помиляються з підлогою тварини, але в цьому їх не варто звинувачувати. Буває, може помилитися і професіонал. Справа в тому, що всі звикли розрізняти по якомусь певному ознакою тварин. Однак це не зовсім правильно. Виявляється, можна дізнатися стать не тільки за статевою органу, але за кольором, розміром і ще з багатьох інших деталей. Сухопутна черепаха має кілька ознак, за якими можливе дізнатися її підлогу. Рекомендується перевіряти ще кілька разів, а потім запитати у продавця для підтвердження відповіді. Якщо є якісь сумніви, то необхідно залучити інших любителів черепах, щоб уже напевно знати, кого брати.

 • . 3

  Отже, як визначити стать сухопутної черепахи — виявляється, це не так складно. Хвіст — це найпопулярніший метод з’ясувати, ким насправді є черепаха. У хлопчиків хвіст тонкий і довгастий, а у самок він маленький і широкий, нагадує зірку. Розмір також має значення. Самки трохи більше самців через те, що їм надалі доведеться виношувати дитинчат. Варто звернути увагу на ямки в животі у черепахи. Якщо вони є, то це, безумовно, хлопчик, а якщо ні, то дівчинка. У самців ще довгі і щільні нігті, чого не скажеш про самиць.

 • . 4

  Дуже важливим елементом є панцир. У хлопчика він довший, а у протилежної статі коротше. Після того, як придбана сухопутна черепаха, як визначити стать її — не складе труднощів будинку. Важливо використовувати всі ознаки, за якими можна впізнати його. Якщо вже зовсім з цим проблема, то тут можна звернути у ветеринарну клініку. Бажано, щоб у цієї клініки були хороші відгуки і рекомендації. Там досвідчені лікарі беруть аналізи, а потім за певними характеристиками вже точно говорять точний підлогу.

 • . 5

  Варто відзначити, що коштує це не так дешево, тому перед походом в такий заклад слід підкоп грошей. У середньому вартість послуги варто 3 — 4 тисячі рублів. Не кожен може такі гроші віддати на визначення статі черепахи. Виняток становить породиста черепаха, куплена для виставки. А для дому — абсолютно неважливо. Головне — щоб подобалася домочадцям. Як дізнатися стать черепахи сухопутної — легко, якщо знати ці маленькі нюанси. Іноді буває, що дитина більше знає, ніж продавець. Тому, краще відразу запастися потрібним багажем знань — тоді буде повна впевненість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :