Як визначити ступінь готовність м’яса?

як визначити ступінь готовність м'яса ?

Вам знадобиться
 • Вилка
 • Ніж
 • Деякі знання
Інструкція
 • . 1

  Варто відразу розповісти про те, що є такий спосіб, за допомогою якого можна визначити готове м’ясо чи ні шляхом порівняння. Порівнюються в даному випадку м’ясо і долоню, а саме її м’яка частина. Якщо в розслабленому стані розкрити руку, вказівним пальцем іншої руки потрібно натиснути на невеликий горбок, який розташований у проміжку між великим пальцем і серединою долоні. Якщо взяти сирої шматок м’яса, то на дотик воно буде таким же.

 • . 2

  Якщо зімкнути кінчики на вказівному і великому пальці, то таким же на дотик буде м’ясо з кров’ю. Просмажене на дотик м’ясо буде таким, як якщо з’єднати кінчика мізинця і великого пальця. Як визначити готовність м’яса за часом смаження? Визначається це наступним чином:

 • . 3

  У тому випадку, якщо посмажити сире м’ясо з кожної сторони протягом однієї хвилини, то, незважаючи на те, що корочка і утворюється, воно все одно буде сирим і навіть з кров’ю. Якщо час смаження збільшити і смажити вже не по одній, а по дві хвилини з кожного боку, то вийти м’ясо, яке всередині має рожеві волокна.

 • . 4

  Протягом трьох хвилин смаження м’ясо стане готове наполовину. Щоб м’ясо вийшло повністю готовим, його потрібно обсмажити протягом п’яти хвилин з кожної зі сторін. Тут хочеться відразу ж зазначити, що такі часові параметри розраховані на м’ясо, яке має товщину не більше 2 сантиметрів. У тому випадку, якщо шматок м’яса буде товщі, то на кожен додатковий сантиметр додається ще по одній хвилині.

 • . 5

  Визначається ступінь готовності м’яса також за кольором соку, який виділяється в результаті приготування м’яса. Під час приготування, потрібно взяти ножик або скористатися виделкою, і проткнути ними шматок м’яса. В результаті проколу виділитися сік. Якщо на зовнішній вигляд сік буде з кров’ю або ж мутний, то це говорить про те, що м’ясо ще абсолютно не готове, воно сире.

 • . 6

  Якщо виділяється сік має прозору консистенцію, то значить, м’ясо вже приготувалося і його можна їсти. Варто відзначити, що під час приготування занадто часто протикати м’яса не варто. Вся справа в тому, що з кожним проколом воно втрачає сік.

 • . 7

  Чим більше проколів буде зроблено, тим більше це позначитися на смакових властивостях приготованого продукту. Варто уважно перевіряти м’ясо на готовність, щоб не зіпсувати страву і залишитися задоволеним своїми кулінарними шедеврами. Приємного всім апетиту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :